Decathlon direnç bandı nasıldır?

KangalSucuk

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
MSI RTX 3060 12 GB OC EDITION
16 GB GSKILL RAM(8x2)
1 TB Samsung EVO 980
GIGABYTE A520M K
POWER BOOST VK-P1882B 650W
Meslek
Öğrenci
6 ay boyunca hiç kaytarmadan spor salonunda spor yaptım, kollarım ve vücudum ham değil fakat gelişmiş diyemem. Sporu bırakalı yaklaşık 4-5 ay oldu ve direnç bandı diye bir şey duydum. Spor salonundaki birçok hareketi insanlar bant ile yapıyorlar, Decathlon marka sarı 25 kilogram direnç gösterebilen bir bant aldım.

Bu marka nasıldır? Kopma meydana gelir mi? Üst vücut; push up, curl, triceps curl, basit sırt hareketleri vs. yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tüm renklerinden var bazılarından 2 şer tane var. Gayet memnunum. Ben 2 yıldır kullanıyorum bir tanesi bile kopmadı ama bandı nereye asacağın, diğer hareketlerle birleştirdiğinde bandın alacağı yük gibi etmenlerle kopabilir, fazla esneyebilir ki hiç bir direnç bandı zaten ilk aldığın dirençte kalmıyor. Yani ben öneririm almanı.

Kopma olmaz, ayrıca şu an Türkiye de büyük ihtimalle alabileceğin en iyi marka decathlonunki. Genelde vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlerde on numara bir yöntemdir iyi gelişirsin ama kas kütlesinden çok dayanıklılık ve hızın artar.

Teşekkür ederim, elimden geldiğince temiz kullanmaya çalışacağım satın almıştım zaten.

Geri
Yukarı