Diş çekimi acıtır mı?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Geçenlerde diş teli taktırmak üzere diş doktoruna gittim. Taramalar sonucunda şubat başına bir randevu ayarladılar ve diş çekiminin büyük olasılık olacağını söylediler. Diş konusunda da biraz korkak biri sayılırım. Diş çekimi acıtır mı? Deneyimi olan varsa kısaca anlatabilirler mi?

Geçenlerde diş teli taktırmak üzere diş doktoruna gittim. Taramalar sonucunda şubat başına bir randevu ayarladılar ve diş çekiminin büyük olasılık olacağını söylediler. Diş konusunda da biraz korkak biri sayılırım. Diş çekimi acıtır mı? Deneyimi olan varsa kısaca anlatabilirler mi?
Hiç diş çektirmediysen ne zaman çekilceğini bilmediğin için neye uğradığını şaşırıyorsun. Çektiğini anlamıyorsun bile. Bende öyle olmuştu. Ama çektirmeden önce oranın havası değişik olduğu için kalpten gitcek gibi oluyordum :D.

Diş çektirmek acıtmıyor fakat ben bir kere dolgu yaptırmıştım doktor yanlış iğneyi vurmuş ama başım bir döndü bayılacaktım anestezide geçti yanlış iğneyi vurduğu için hayatımın en berbat anlarıydı bir hastalığın varsa söyle benim hipertansiyonum vardı normal vurmuş hipertansiyon yerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı