Dışarıda ne yapılabilir?

Dışarıda bir şey yapılmaz. Evde koala gibi yat işte. Ben bir zararını görmedim. Biraz göbek yapıyor sadece.

@Aiden O Malley Ne yanlışımı gördün de beğenmedin. Dışarısı seviyesiz insan kaynıyor. Boş arkadaşın olacağına kendinle arkadaş olsa daha iyi. Ben kendimle aynı seviyede insan görmedikçe konuşmuyorum.
Tek sorun göbek olsa keşke. 1 yıldır açık lisede okuyorum. Okulu bıraktığımdan beri çok kötü depresyona girdim. 1 ay anca oldu depresyondan çıkalı. Yalnızlık çok bunaltıyor insanı.

Yani mutlu değilsen sosyalleş varsa gezilecek yer arkadaşlarınla gez. Dışarısı da zararsız değil. Her an yardım etmeye çalıştığın bir PKK sempatizanı tarafından da öldürülme riskin var.

Yapacak bir şey yok mecburen çıkmam lazım. Arkadaşlarım olsa gezerim geçen abimi zorla çıkardım yolun yarısında döndük.

Tak kral kulaklığını kulağına sigara kullanıyorsanda yak bir sigara gezin.

Bu yaşta başlanmaz o zıkkıma be abi. Kulaklığım da yeni bozukdu şansıma.

Ben koala gibi yatmaktansa dışarı çıkmaya karar verdim. Ancak ne arkadaşım ne de bir şeyim var. Ne yapabilirim? (sokak köpeklerinden kurtulma taktikleri için de yazabilirsiniz)

Yazdığın şeyleri okudum da hayatını boşa harcıyorsun, geleceğini öldürüyorsun. Günde 12-13 saat telefona bakılır mı? Madem bakıyorsun bi' iş yap telefon üzerinden. Yapacak bir şey bulamıyorsan da bu konular hakkında az çok araştırma yap internetten nasıl kazanılır vs. Zaten sevdiğin konuyu bulduktan sonra sıkılman imkansız, o konu hakkında kitaplar okursun evden çıkasın gelmez. Herkes gibi değilsen (sosyallik anlamında) herkes gibi olmaya çalışmak iyi bir şey değil. A-sosyalliğini faydaya çevirebilirsin.

Tek sorun göbek olsa keşke. 1 yıldır açık lisede okuyorum. Okulu bıraktığımdan beri çok kötü depresyona girdim. 1 ay anca oldu depresyondan çıkalı. Yalnızlık çok bunaltıyor insanı.

Ben doğduğumdan beri yalnızım diyebilirim bu yüzden en azından birisi ile konuşmayacaksam dahi gezmek için dışarı çıkmak istiyorum.

Yapacak bir şey yok mecburen çıkmam lazım. Arkadaşlarım olsa gezerim geçen abimi zorla çıkardım yolun yarısında döndük.

Bu yaşta başlanmaz o zıkkıma be abi. Kulaklığım da yeni bozukdu şansıma.
Başlamayın hocam kesinlikle. Ben kokusundan bile aşırı tiksiniyorum. Millet nasıl içiyor anlamadım gitti.

Yani mutlu değilsen sosyalleş varsa gezilecek yer arkadaşlarınla gez. Dışarısı da zararsız değil. Her an yardım etmeye çalıştığın bir PKK sempatizanı tarafından da öldürülme riskin var.

Riskin kendisi siz olun. Babam da eskiden böyle konuşurdu sonra beni 1-2 kere kavgaya karışmaktan ötürü nezarethaneden toplayınca baktı asıl tehlike benim bu sefer verdiği vaazları değiştirdi.

Yazdığın şeyleri okudum da hayatını boşa harcıyorsun, geleceğini öldürüyorsun. Günde 12-13 saat telefona bakılır mı? Madem bakıyorsun bi' iş yap telefon üzerinden. Yapacak bir şey bulamıyorsan da bu konular hakkında az çok araştırma yap internetten nasıl kazanılır vs. zaten sevdiğin konuyu bulduktan sonra sıkılman imkansız, o konu hakkında kitaplar okursun evden çıkasın gelmez. Herkes gibi değilsen (sosyallik anlamında) herkes gibi olmaya çalışmak iyi bir şey değil. A-sosyalliğini faydaya çevirebilirsin.

Her gün gelecek kaygısı yaşıyorum. Liseye gelmişim (biraz utanç verici ama) bölme işlemini bile tam anlamıyla bilmiyorum. Bir şeye ne başlayabilirim ne de devam ettirebilirim. Benden bir cacık olmaz. Ve sevdiğim konuları biliyorum ama hala sıkılıyorum ben ve 2-3 dakikaya bırakırım o şeyi. 24 saat boyunca boş olsam dahi. Asosylliğimi avantaja çeviremiyorum.

Geri
Yukarı