Dışarıdan yemek yiyememek

İki gün dışarıdan döner vb. yiyeyim 1 kola içeyim hemen midem bozulur ishal olurum. Millet o kadar eşek etli dönerleri gömüyor motor yağı gibi içeceklerle bir şey olmuyor ben 2 döner yiyeyim hemen miden bozulur benim gibi olan var mı ben mi çok hassasım acaba?

Bende armut yiyince ishal oluyorum. İnsandan insana değişiyor. Aslında armut hep yiyordum ishal olmuyordum bir ara armut aldık bir tane onu yedikten sonra ishal oldum. Ama öncekilerde yaşamamıştım. (o armutu annem ile babamda yedikten sonra ishal oldular)

Yediğin yer ile alakalı olabilir bence. Misal çoğu insan acı yiyince zor çıkarır, ben de dahil ama kimseye bir şey söylemem. Yani başkalarında da aynı şey oluyordur ama size söylemiyorlardır.
Ya da gerçekten mideniz çok çok hassastır.

Bende de oluyordu aynısı birkaç ay önce yeni airfryer aldığımızda herşeyi onda yapıyorduk öyle olunca bir lokma ağzıma yağlı birşey atınca kusacak gibi oluyordum ama neyse ki zamanla geçti.

Yediğin yer ile alakalı olabilir bence. Misal çoğu insan acı yiyince zor çıkarır, ben de dahil ama kimseye bir şey söylemem. Yani başkalarında da aynı şey oluyordur ama size söylemiyorlardır.
Ya da gerçekten mideniz çok çok hassastır.

Doğru. Ben aç karınla çiğ köfte yemiştim 2 tane. O günün akşamı tuvalete bir gittim bir yanıyor bir yanıyor sanki içeriye Pürmüz tutuyorlardı o derece.
maxresdefault.jpg

Doğru. Ben aç karınla çiğ köfte yemiştim 2 tane. O günün akşamı tuvalete bir gittim bir yanıyor bir yanıyor sanki içeriye pürmüz tutuyorlardı o derece.
Eki Görüntüle 1753383

Ben de çiğ köfte alırken yanımda kızlar da vardı baktım onlar acılı olsun dediler ama biber attırmadılar sonra bende dedim bunlar bile bu kadar acı yiyebiliyorsa dedim ben daha fazla yiyebilirim dedim ve ne var ne yok tüm acıları attımıştım o gün kulaklarım dahi yanmıştı :D

Geri
Yukarı