Discord 2AD kilidi yüzünden hesabıma erişemiyorum!

362Sefa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 7-8 ay önce telefonumu değiştirdim Discord'a da Google auth ile 2ad eklemiştim. Bu durumu unutup hesabımdan çıkış yaptım ve haliyle tekrar giriş yapamadım hemen Discord'a mail vs. attım ancak bir çözüm alamadım.
Hesabıma erişmenin bir yolu var mı?
Ücretli destek alabilirim.

Discord’un sitesinden giriş yapmayı denediniz mi? Orada ekstradan SMS ile kod alma seçeneği çıkıyor. Ben böyle yapıyordum ve yedek kodu alıp uygulamadan giriyordum.

Yedek kodları yedeklememişseniz hesap gg. Bende de aynı şey olmuştu. Yazdım dedilerki yedek kod ile deneyin. Malum bende yedeklemediğim için. Hesap gitti yeni açtım. Her ne kadar her şey gitsede başka yolu yok.

Discord’un sitesinden giriş yapmayı denediniz mi? Orada ekstradan SMS ile kod alma seçeneği çıkıyor. Ben böyle yapıyordum ve yedek kodu alıp uygulamadan giriyordum.
Aslında hesabımdan çıkış yaptığımda dediğim olay 3-4 ay önce gerçekleşti ve yeni hesap açmadan önce onlarca mail attım discorda bu olayı bana söylemediler. Sonra baktım alamıyorum yeni hesaba geçtim telefon numaramı bağladığımda diğer hesaptan otomatik olarak numara kalktı. B
Hesabımdaki profil fotoğrafı bile bana ait ancak alamadım 🤦‍♂️

Keşke zamanında bende siteden giriş yapsaydım. Kurtardım ah be.

Yeni konular

Geri
Yukarı