Çözüldü Discord botunun seviye sistemindeki mesajda seviye atlayan birisini pinglemesi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheCrashAdmin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Kodum bu şekilde, herhangi birisi seviye atladığında bu mesajı yazıyor ve kimin seviye atladığı da bu yüzden belli olmuyor. Ben mesajda pinglemesini istiyorum.
Örnek olarak: "@pinglenecek kişi tebrikler seviye atladın ve 11 seviye oldun!" bu şekilde bunun kodunu bilen var mı?

1713296249077.png

1713296162823.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodu biraz genişletirsen yardımcı olurum. Diğer türlü tahminde bulunmamı istiyorsan elinde kullanıcının seviye atladığını bildiğine göre id’si de vardır tek yapman gereken id si ile ister client üzerinde user’ı fetch et, ya da direkt string biçiminde <@ID> şeklinde yazdır.

<@User_ıd> şeklinde mesajda kullanıcının ID'sini yazmalısın.

Hocam belirli bir kişinin değil otomatik olarak seviye atlayan kişiyi taglamasını istiyorum.

Kodu biraz genişletirsen yardımcı olurum. Diğer türlü tahminde bulunmamı istiyorsan elinde kullanıcının seviye atladığını bildiğine göre ID'si de vardır tek yapman gereken ID'si ile ister Client üzerinde User'ı fetch et, ya da direkt string biçiminde <@ıd> şeklinde yazdır.

1713297322835.png

Hocam belirli bir kişinin değil otomatik olarak seviye atlayan kişiyi taglamasını istiyorum.

Eki Görüntüle 2170623
JS bildiğine emin misin?
Her neyse şu yolu izleyebilirsin.
Öncelikle kodda zaten replace methodu ile yerine koyarak yapıyor bu yüzden her şey hazır aslında tek yapman gereken mesajın içeriğine {user} eklemen.

Çözüm
JS bildiğine emin misin?
Öncelikle kodda zaten replace methodu ile yerine koyarak yapıyor bu yüzden her şey hazır aslında tek yapman gereken mesajın içeriğine {user} eklemen.

Az biraz biliyorum hocam çok da sayılmaz.

JS bildiğine emin misin?

Çok teşekkür ederim hocam oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı