Discord dosyasında virüs çıkması

ucan_sabri

Hectopat
Bir anda karşıma bildirim geldi kolay kolay bir şey indiren, linke tıklayan biri değilimdir. Baktığımda Discord dosyası olarak gözüküyor. Neyin nesi bu?

1650665191519.png

Discord'dan bir şey de indirmedim. Virüs mü yemişim yani ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir anda karşıma bildirim geldi kolay kolay bir şey indiren, linke tıklayan biri değilimdir. Baktığımda Discord dosyası olarak gözüküyor. Neyis nesi bu?

Eki Görüntüle 1367772

Discord'dan bir şey de indirmedim. Virüs mü yemişim yani?

Hocam biraz dikkatli okusanız? Orada virüsün Discord olduğu yazmıyor ki? Discord dosyalarından birinin etkilendiği yazıyor.

Bir anda karşıma bildirim geldi kolay kolay bir şey indiren, linke tıklayan biri değilimdir. Baktığımda Discord dosyası olarak gözüküyor. Neyis nesi bu?

Eki Görüntüle 1367772

Discord'dan bir şey de indirmedim. Virüs mü yemişim yani?

Bu bana da olmuştu hatta açtığım bir konu da var bunun ile ilgili Defender ile kaldırdım 3 gün boyunca her gün tam tarama ile taradın şu anda bir sıkıntı yok format atmadan kullanıyorum şu anda.

Discord'dan virüs bulaşmaz linklere vs. tıklamadığınız sürece. Discord cachesine aldığı için virüs olarak algıladı biri size fotoğraf ya da video atmıştır onu görüntülerken virüs koruması devreye girmiştir.

Discord'dan virüs bulaşmaz linklere vs. tıklamadığınız sürece. Discord cachesine aldığı için virüs olarak algıladı biri size fotoğraf ya da video atmıştır onu görüntülerken virüs koruması devreye girmiştir.

Birisi bana hiçbir şey atmadi en basitinden DM'den hatta Discord bile arkadaydı YouTube'dan video izliyordum.
Sanırım zararlı bir şey değilmiş ama ben resim veya video açmadığıma eminim

Burada da bahsedilmiş umarum dedikleri gibidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birisi bana hiçbir şey atmadi en basitinden DM'den hatta Discord bile arkadaydı YouTube'dan video izliyordum.
Sanırım zararlı bir şey değilmiş ama ben resim veya video açmadığıma eminim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet bana da kimse bir şey atmamıştı internetin derin sularında yüzerken birden böyle bir bildirim gelmişti çok korkmuştum.

Sanırım zararlı bir şey değilmiş ama ben resim veya video açmadığıma eminim

%70 öyle.

Geri
Yukarı