Çözüldü Discord fotoğraf yüklenince donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wertusek

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımda epey bir zamandır Discord yüklü. Bu sıralar bir fotoğraf attığımda Discord ekranına basamıyorum, yani dokunamıyorum. Arkadaşlarım ne yazarlarsa yazsınlar hepsini görüyorum ama sağ üstteki tuşlar dışında hiçbir tuşa basamıyorum. Bu sorunu daha önce yaşamış olan veya çözümünü bilen biri yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler. Sorun Discord'u sil yükle veya bilgisayarı kapa aç yapınca düzeliyor ama bu sorunun kökten çözümü varsa belirtir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu konu yardımcı olabilir:
Arkadaşlar, bilgisayarımda epey bir zamandır Discord yüklü. Bu sıralar bir fotoğraf attığımda Discord ekranına basamıyorum, yani dokunamıyorum. Arkadaşlarım ne yazarlarsa yazsınlar hepsini görüyorum ama sağ üstteki tuşlar dışında hiçbir tuşa basamıyorum. Bu sorunu daha önce yaşamış olan veya çözümünü bilen biri yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler. Sorun Discord'u sil yükle veya bilgisayarı kapa aç yapınca düzeliyor ama bu sorunun kökten çözümü varsa belirtir misiniz?
Tarayıcıdan girmeyi dene.

Orijinal Discord mu? Discord PTB mi?

Ben de de benzer bir sorun yaşamıştım ve üzgünüm ki format ile çözdüm. Discord destek ile iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

Tarayıcıdan girmeyi dene.

Bunlar bir çözüm değil bir alternatif. Lütfen konuların altını böyle kirletmeyin.

Orijinal Discord mu? Discord PTB mi?

PTB kullansaydı belirtirdi. Mesajdan da anlayabilirsiniz. Okumak zor değil.

Bu konu yardımcı olabilir:

Çözüm

Geri
Yukarı