Discord hesabım çalındı

Reply bastım gönerdim ilk desteğe başvurduğum metin geldi ya ne yapacağım :/
Galiba yapacak bir şey kalmadı yine her zamanki gibi emeklerim boşa gidecek.

Hocam, hayatınızda hiç internet kullanmadınız mı?

"My problem is not solved." yazdım dediğinizin ingilizcesi ne zamana cevap verirler?

Kafayı yemek istiyorum adamlar sorununuz çözülmediyse bunu yazın demiş zaten 3 saattir bunu konusmuyor muyuz? Şimdi yanıt verdiklerinde tekrar bunu soracaklar. 'Discord hesabına bağlı orijinal/önceden kayıtlı e-posta adresini ve Discord etiketini (kullanıcı adı ve 4 haneli ayrımcı) açıkça belirtir misiniz?'

Hocam, hayatınızda hiç internet kullanmadınız mı?

Kafayı yemek istiyorum adamlar sorununuz çözülmediyse bunu yazın demiş zaten 3 saattir bunu konusmuyor muyuz? Şimdi yanıt verdiklerinde tekrar bunu soracaklar. 'Discord hesabına bağlı orijinal/önceden kayıtlı e-posta adresini ve Discord etiketini (kullanıcı adı ve 4 haneli ayrımcı) açıkça belirtir misiniz?'

Belirttim zaten, şöyle:
Discord hesabımın orijinal epostası:
Discord hesabımın etiketi #0000
Böyle belirttim.
Yine aynı bot mesaj geliyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttim zaten şöyle Discord hesabımın orijinal epostası: Discord hesabımın etiketi #0000
Böyle belirttim eee?
Yine aynı bot mesaj geliyor ne yapacağım.

Hocam, bakın bir önceki mesajınıza 'my problem not solved' yazdığınızı söylediniz o yüzden öyle dedim. Bot mesaj demişken ne geldi tam olarak?

Hocam, bakın bir önceki mesajınıza 'my problem not solved' yazdığınızı söylediniz o yüzden öyle dedim. Bot mesaj demişken ne geldi tam olarak?

Merhaba Adrasteia,

İsteğiniz (19488377) güncellendi. Ek yorumlar eklemek için lütfen bu e-postayı yanıtlayın.

Şerefe,
Anlaşmazlık Ekibi

Clyde (anlaşmazlık)

27 Ara 2021, 8:19 PST

NOT: Bu bileti destek ekibimize iletmek istiyorsanız bu e-postayı yanıtlamanız gerekecek!
Bu, biletinize otomatik bir yanıttır (19488377)!

Selam,

Hesabınızla ilgili bu tür bir deneyim yaşadığınız için çok üzgünüm. Güvenliği ihlal edilmiş bir hesap hakkında yazdığınızı fark ettiğim için bu talebi destek uzmanlarımızdan birine iletmeden önce bu adımları tekrar kontrol etmek istedim.

Parola değişikliğiyle ilgili bir bildirim e-postası aldınız mı?
Hesaba tekrar erişim sağlamak ve şifreyi sıfırlamak için buradaki giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum özelliğini kullanabilirsiniz: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities. Hesapla ilişkili e-posta adresinizi yazmanız ve ardından "şifremi unuttum" seçeneğine tıklamanız ve ardından kısa süre içinde Şifrenizi sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir bağlantı içeren bir e-posta almanız gerekir. İşte daha fazla bilgi içeren bir bağlantı: https://support.discordapp.com/hc/en-us/articles/218410947
Öte yandan, Discord hesabınıza gelen e-posta değişti mi?
Öyleyse, ekibimizin daha fazla araştırma yapabilmesi için, hesabın nasıl ele geçirildiğine ve e-postanın nasıl değiştirildiğine ilişkin şüphelerinizi teyit ederek bu iletiye yanıt verebilir misiniz? Ek olarak, Discord hesabına bağlı orijinal/önceden kayıtlı e-posta adresini ve Discord etiketini (kullanıcı adı ve 4 haneli ayrımcı) açıkça belirtir misiniz?

Hocam, bir psikoloğa gidin bakın ciddi söylüyorum şaka demiyorum hayatınızda çok sıkıntı yaşarsınız. İşten bile kovulabilirsiniz. Bakın son kez diyorum neden yeni bir destek talebi açıyorsun sadece mailin üstündeki reply/cevapla tuşuna basacaksın oraya yazacaksın bu kadar bunun neresini anlamıyorsun. Yani şimdi de anlamazsan yeni hesap aç.

Hocam, bir psikoloğa gidin bakın ciddi söylüyorum şaka demiyorum hayatınızda çok sıkıntı yaşarsınız. İşten bile kovulabilirsiniz. Bakın son kez diyorum neden yeni bir destek talebi açıyorsun sadece mailin üstündeki reply/cevapla tuşuna basacaksın oraya yazacaksın bu kadar bunun neresini anlamıyorsun. Yani şimdi de anlamazsan yeni hesap aç.

Aga bastım, my problem not solved yazdım. Reply bastım. Discord Gmail destek adresine. Cevap ne zaman gelir diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
-_- Bakın bir önceki mesajınızla diğer mesajınız tutmuyor sanki hesaba 2 kişi giriyor biri başka bir şey yazıyor diğeri başka bir şey ya bekleyin en fazla 1 hafta içinde cevap gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı