Discord hesabım çalındı

O zaman uygulamaya girin karşınıza Discord kodu gelecektir 6 haneli 😄 düşündüm de kodunuz aktif ise çalan kişi Discord hesabınıza girdi ben onu çözemedim.

E-posta adamın üzerine kurulu. Adam şifre sıfırlamak isterse 6 haneli kod giriyor.
Ben de telefon numaramdan sıfırlayacağım zaman şifreyi adamın e postasına gidiyor. Kod. 6 haneli kodla ne yapacağım?
Aga adam gözlerimin önünde üyeleri banladı. Aksine Allah'a küfür etti. Allah belamı versin neden gözlerim? O küfrü gördü? Sonra hakkımdaya yazmış, Allah'a sövmüş.

Değiştirmek istedim olmadı. Crtl r yaptım, restartladım Discord'u. Bu sefer de Discord'dan attı.
@ShadowFighter
Allah rızası için bir şey yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, dedim ya mesajımda maili yanıtlayacaksınız diye maili açın sağ ya da sol üstte reply diye bir buton olacak ona basın cevabınızı yazıp yollayın.

Hocam, dedim ya mesajımda maili yanıtlayacaksınız diye maili açın sağ ya da sol üstte reply diye bir buton olacak ona basın cevabınızı yazıp yollayın.

Discord hesabına bağlı orijinal/önceden kayıtlı e-posta adresini ve Discord etiketini (kullanıcı adı ve 4 haneli ayrımcı) açıkça belirtir misiniz? Bu kıtayı anlamadım.

Discord hesabına bağlı orijinal/önceden kayıtlı e-posta adresini ve Discord etiketini (kullanıcı adı ve 4 haneli ayrımcı) açıkça belirtir misiniz? Bu kıtayı anlamadım.

Hocam, sizin türkçeniz mi yok? Hesabın çalınmadan önceki mailini istiyor ve dedim ya Discord etiketini nasıl bulacağını bir arkadaşın Discord'dan profiline girsin orada yazıyor etiketin. Lütfen sorunuzu sormadan önce önceki mesajlarıma bakın.

Reply bastım gönerdim ilk desteğe başvurduğum metin geldi ya ne yapacağım :/
Galiba yapacak bir şey kalmadı yine her zamanki gibi emeklerim boşa gidecek

Hocam arkadaşın dediği gibi siz de anlamama gibi bir sorun mu var?
Diyorum ki o gelen mesaja "sorunum halen çözülmedi." yazın diyorum daha burada yardım istiyorsunuz. Yapmayın böyle şeyler ya.

Hocam arkadaşın dediği gibi siz de anlamama gibi bir sorun mu var?
Diyorum ki o gelen mesaja "sorunum halen çözülmedi." yazın diyorum daha burada yardım istiyorsunuz. Yapmayın böyle şeyler ya.

"My problem is not solved." yazdım. Dediğinizin İngilizcesi. Ne zamana cevap verirler?

Geri
Yukarı