Discord hesabıma erişemiyorum

Fischerk

Hectopat
Merhabalar. Eskiden kullandığım Discord hesabıma girmeye çalıştım. E posta, şifre vb. girdim. 2 adımlı doğrulama etkinleştirmiştim Google Authotenticator'dan eskiden. 2 adımlı kimlik doğrulamayı sordu bana ve ben de kodu girmek için Authenticator uygulamasına girdim. Fakat uygulamaya girdiğimde tüm kodların sıfırlanmış olduğunu gördüm. Herhangi bir şekilde erişimim kalmamıştı hesaba. Ne yapabilirim geri almak için?

Pek bir bilgim olmadığı için birkaç fikir vermek istedim, Discord'a mail yoluyla ulaşmaya çalışabilirsin onun dışında ticket açabilirsin, yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Yine de bilgisi olan arakdaşların cevaplarını beklemen daha sağlıklı olabilir.

Pek bir bilgim olmadığı için birkaç fikir vermek istedim, Discord'a mail yoluyla ulaşmaya çalışabilirsin onun dışında ticket açabilirsin, yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Yine de bilgisi olan arakdaşların cevaplarını beklemen daha sağlıklı olabilir.
Discord destekte bu yazıyor:
Not: Eğer kurtarma kodlarına sahip değilsen maalesef 2AD korumasını kaldıramıyoruz, bundan dolayı yeni hesap açman gerekiyor. Discord, 2AD’yi kaldıramaz veya sana kurtarma kodlarını sağlayamaz.

2AD'yi kaldıramıyormuşum, peki nasıl Google Authenticator uygulamasında Discord'da ki mail hesabımı tekrar bağlarım?

Discord destekte bu yazıyor:
not: Eğer kurtarma kodlarına sahip değilsen maalesef 2ad korumasını kaldıramıyoruz, bundan dolayı yeni hesap açman gerekiyor. Discord, 2Ad'yi kaldıramaz veya sana kurtarma kodlarını sağlayamaz.

2Ad'yi kaldıramıyormuşum, peki nasıl Google Authenticator uygulamasında Discord'daki mail hesabımı tekrar bağlarım?

Pek bir bilgim yok fakat mail atarsan yetkililerle konuşabiliyorsun, şahsen ben bu şekilde yapmıştım ve destek ekibiyle konuşmuştum, sana yazılan şey daha çok hazır mesaj gibi duruyor.

Pek bir bilgim yok fakat mail atarsan yetkililerle konuşabiliyorsun, şahsen ben bu şekilde yapmıştım ve destek ekibiyle konuşmuştum, sana yazılan şey daha çok hazır mesaj gibi duruyor.
Discord desteğin sitesinde bulmuştum bu notu zaten, mail yoluyla iletişime geçmeyi deneyeceğim son çare olarak o zaman.

İfade spamı yapmıyorum.
Ekran görüntüsü 2021-06-09 155147.png

Tabi.

2 aşamalı doğrulama varsa yedek kodları unutursa veya uygulamayı silerse hesabı kurtarması mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı