Discord linkine tıklayınca ne olur?

RebelliousYagiz

Centipat
Daha fazla  
Discord'dan sunucu daveti linki geldi girdiğimde direkt banlandım ve öylesine açtığım Roblox hesabımın şifresini bana attı, ondan sonra kurucular para falan istedi çalmamaları için sonuçta nasıl güveneyim zaten Roblox'la alakam bile yok fakat Roblox cookiem çalındığı için tüm hesaplarım çalınmış olabilir mi? İçim bir türlü rahat etmiyor.

Sadece Roblox olmayabilir değişebildiğiniz kadar şifreyi değişin ve resimden virüsü duymuştum ama linkten gruba girer girmez virüs yiyeni ilk kez görüyorum açıkçası.

Discord'dan sunucu daveti linki geldi girdiğimde direkt banlandım ve öylesine açtığım Roblox hesabımın şifresini bana attı, ondan sonra kurucular para falan istedi çalmamaları için sonuçta nasıl güveneyim zaten Roblox'la alakam bile yok fakat Roblox cookiem çalındığı için tüm hesaplarım çalınmış olabilir mi? İçim bir türlü rahat etmiyor.

Tüm hesapların çalınmaz o öylesine açtığın hesabı çalarlar ve ellerine hiçbir şey geçmez bırakın çalsınlar ama hesapta önemli bir şey varsa bilemem.

Şifrenizi kimseyle paylaşmadığınıza ve kullanmakta olduğunuz cihazda herhangi bir kötü amaçlı yazılım olmadığına emin misiniz?

Sadece Roblox olmayabilir değişebildiğiniz kadar şifreyi değişin ve resimden virüsü duymuştum ama linkten gruba girer girmez virüs yiyeni ilk kez görüyorum açıkçası.
Server'a girer girmez virüs yenilmesi olanaksız.

Sadece linke tıklamakla virüs kapılmıyor diye biliyorum hocam.

Sunucuya girmek ile nasıl böyle bir şey oldu ilk kez duydum. Discord değilde taklit bir link olmadığından emin misiniz? Örneğin; discort, d1scord, disc0rd, discod.

Yeni konular

Geri
Yukarı