Discord linkine tıklayınca ne olur?

Hocam bu tarz bir şey yaptınız mı?

Hayır hocam sunucuyu bota ekle dedim arkadaşlara troll yapacaktım botu ekle dediğimde öyle bir şey çıkmıştı sanırım çok bakmadım ama o botu sunucuya ekleme ekranıydı sanırım ve öyle bir şey olsa arkadaşlarında cookiesi çalındı hiçbir şeye bir şey yapmadıkları halde zaten sonra kurucu tehdit etti diye bu konuyu açtım.

Hayır hocam sunucuyu bota ekle dedim arkadaşlara troll yapacaktım botu ekle dediğimde öyle bir şey çıkmıştı sanırım çok bakmadım ama o botu sunucuya ekleme ekranıydı sanırım ve öyle bir şey olsa arkadaşlarında cookiesi çalındı hiçbir şeye bir şey yapmadıkları halde zaten sonra kurucu tehdit etti diye bu konuyu açtım.
O bot ekleme ekranından izin verdin mi?

Biraz bakındım. Sunucuda kullandıkları bot şu şekilde satılıyor. Nasıl oluyor anlamadım ama botla ilgili.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-05_204927472.png
    resim_2023-03-05_204927472.png
    125,7 KB · Görüntüleme: 24
En olası cevap bu bence de.

Hayır hocam kendim yazdım linki o mavi yazıya tıklamadım.

O link üzerinden o sunucuya katılınabilir belki. Çünkü sunucuya SS'ten bakarak bende girdim bende hiçbir şey olmadı. Banlamadılarda.

Sunucu nasıl bir yer anlatabilir misin?

O bot ekleme ekranından izin verdin mi?

Verdim fakat o sanırsam sunucu içindi yoksa arkadaşlara ve ben girerken öyle bir şey olmadı cookiem atıldığında onunla alakası yok gibi hocam.

Hocam sanmıyorum öyle bir şey olduğunda kendim yazdım linki.

Biraz bakındım. Sunucuda kullandıkları bot şu şekilde satılıyor. Nasıl oluyor anlamadım ama botla ilgili.

Evet Premium almazsan tehdit ediyorlar bilgilerini satmakla hesabına girekle vs.

Image logger yemiş olabilirsin Discord hesabı da çalıyor sanırım Roblox şifre değiş ve Discord da değiş robloxa pin koy.

Hayır hocam kendim yazdım linki o mavi yazıya tıklamadım.

Sunucu nasıl bir yer anlatabilir misin?

Verdim fakat o sanırsam sunucu içindi yoksa arkadaşlara ve ben girerken öyle bir şey olmadı cookiem atıldığında onunla alakası yok gibi hocam.

Hocam sanmıyorum öyle bir şey olduğunda kendim yazdım linki.

Evet Premium almazsan tehdit ediyorlar bilgilerini satmakla hesabına girekle vs.

Kendin yazsan bile image logger paylaşılmışa onlardan yemişsindir sanırım.

Image logger yemiş olabilirsin Discord hesabı da çalıyor sanırım Roblox şifre değiş ve Discord da değiş robloxa pin koy.

Roblox'tan bir yana sıkıntı yok diğer hesaplara bir şey olur diye korkuyorum Roblox cookiesini çalıyorsa herhalde o hesapları da çalmışlardır bilmiyorum mantığı.

Evet bu yüksek ihtimal. Bilgisayarınızdaki cookilere bakın ve şifreleri değiştirin.

Bilgisayardaki cookilere nasıl bakacağız hocam.

İyice bakındım arkadaşlar. Bu adamların botu bir şekilde Roblox bilgilerinize ulaşıyor. Linkle bir ilgisi yok. Yakalandıysanız sunucudan çıkın, Roblox şifrenizi değiştirin bir şey olmaz.

Roblox'tan bir yana sıkıntı yok diğer hesaplara bir şey olur diye korkuyorum Roblox cookiesini çalıyorsa herhalde o hesapları da çalmışlardır bilmiyorum mantığı.

Bilgisayardaki cookilere nasıl bakacağız hocam.
Sadece roblox.

Yeni konular

Geri
Yukarı