Discord sahte linke girdikten sonra ne yapılmalı?

Sncroow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Discord üzerinden Steam ücretsiz 3 aylık Nitro dağıtıldığına dair bir link aldım. Girip Steam ile giriş yaptım, hata verdi tekrar deneyince şifrem yanlış dedi. Sonradan bakınca linkin hatalı olduğunu gördüm, ne yapmam lazım? Teşekkürler.

1640871827986.png

Arkadaşlar Steam Guard da vardı, o da kaldırılmış Steam hesabım çalındı.

Merhaba, Discord üzerinden Steam ücretsiz 3 aylık Nitro dağıtıldığına dair bir link aldım. Girip Steam ile giriş yaptım, hata verdi tekrar deneyince şifrem yanlış dedi. Sonradan bakınca linkin hatalı olduğunu gördüm, ne yapmam lazım? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1255921

Arkadaşlar Steam Guard da vardı, o da kaldırılmış Steam hesabım çalındı.

Steam destek ile konuşun hesabınızda daha önceden bir satın alım yaptıysanız onun faturasını gönderin hesabı geri verirler istedikleri bilgileri verirseniz sonrada hesap şifresi mail şifresi falan değiştirin.

Arkadaşlar hesaba hiç bir türlü ulaşamıyorum. Bilgisayarımdan hesap kendi çıkış yaptı. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar hesaba hiç bir türlü ulaşamıyorum. Bilgisayarımdan hesap kendi çıkış yaptı. Yardımcı olur musunuz?
Steam destek ile konuşun hesabınızda daha önceden bir satın alım yaptıysanız onun faturasını gönderin hesabı geri verirler istedikleri bilgileri verirseniz sonrada hesap şifresi mail şifresi falan değiştirin.

1640872277082.png

Hesabı hiçbir şekilde bulamıyorum. Numaram, Epostam, hesap ismi,
Steam destek sayfası yardımcı olmuyor, hesap ismim vs ile aratmamı istiyor ama çıkmıyor herşeyi değişmiş.

Eki Görüntüle 1255932
Hesabı hiçbir şekilde bulamıyorum. Numaram, epostam, hesap ismi,

Parolanızı değiştirmeyeceksiniz Steam desteğe yazacaksınız.

Sorununuzla ilgili yardım için Steam Support adresini ziyaret edin. Sayfadaki en alakalı seçeneği seçin, ardından yardım sitesi, sorunu kendi başınıza çözmeniz veya Steam destek ekibine bir destek talebi göndermeniz için size rehberlik edecektir.

Steam destek sayfası yardımcı olmuyor, hesap ismim vs ile aratmamı istiyor ama çıkmıyor her şeyi değişmiş.

Daha fazlasını bilmiyorum. Attıklarım işe yaramazsa mail atmayı deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Steam destek sayfası işe yaramıyor. Hesabıma erişim sağlayamıyorum.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Steam destek sayfası işe yaramıyor. Hesabıma erişim sağlayamıyorum.

Kullandığın kredi kartını ve en son yaptığın harcamaları içeren ve kanıt olarak sana Steam'in attığı epostaları destek ekibine atarsan 1 saat ya da 30 dakika için cevap veriyorlar.

Ve lütfen şüpheli bir linke tıklayacaksanız Virüs Total kullanın.

Mail yolladım, 1 saat filan oldu hala geri dönüş bekliyorum.
Herhangi bir geri dönüş alamıyorum saatler geçti. Başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı