Discord sunucusunda Discord.js bir dil değildir diyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar, reklam olmasın diye sunucunun adını vermeyeceğim. Neyse, konuya gelelim. Bulunduğum sunucuda Discord.js, JavaScript'ten daha iyi bir yazılım dili dediğimde sürekli hakaret edip "DiSgOrD jEsE bİr DiLdİr MoRuQ" yazıp benimle dalga geçiyorlar. Ayrıca beni dışlıyorlar. Geceleri ağlıyorum. Ne yapmalıyım? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar reklam olmasın diye sunucunun adını vermicem neyse konuya gelelim bulunduğum sunucuda discord.js JavaScript'den daha iyi bir yazılım dili dediğimde sürekli hakaret edip "disgord jese bir dildir moruq" yazıp benimle dalga geçiyorlar ayrıca beni dışlıyorlar geceleri ağlıyorum ne yapmalıyım :(

Discord JS bir dil değildir modüldür. Şahsen bence böyle.

1.Discord.JS zaten JS üzerine kurulu.
2.Bu konu %99 troll
3.Neden ağlıyorsunuz ki?

Hangi sunucu ise çıkmanı öneririm. Ayrıca eminim yaptıkları tek şey valorantta milletin anasına babasına sövmek. Benle de dalga geçiyorlar ama ben tamam diyip geçiyorum. Öneririm.

Hangi sunucu ise çıkmanı öneririm. Ayrıca eminim yaptıkları tek şey valorantta milletin anasına babasına sövmek. Benle de dalga geçiyorlar ama ben tamam diyip geçiyorum. Öneririm.
Dalga geçiyorlar ama haklılar.

Arkadaşlar, reklam olmasın diye sunucunun adını vermeyeceğim. Neyse, konuya gelelim. Bulunduğum sunucuda Discord.js, JavaScript'ten daha iyi bir yazılım dili dediğimde sürekli hakaret edip "DiSgOrD jEsE bİr DiLdİr MoRuQ" yazıp benimle dalga geçiyorlar. Ayrıca beni dışlıyorlar. Geceleri ağlıyorum. Ne yapmalıyım? :(
Report.

Engelle geç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı