Discord üzerinden dava açılır mı?

Kanka açık açık konuşalım adam manyaksa profesiyonel davranır sonra her yere bir güze anonim şekilde dağıtır ortadan bir toz olur polis bile bulamaz.
Hocam manyak ve profesyonel kelimeleri bu konuda yan yana kullanılmaz ya. Arkadaş çoğu velet diyor zaten.

Hocam manyak ve profesyonel kelimeleri bu konuda yan yana kullanılmaz ya. Arkadaş çoğu velet diyor zaten.
611676.png

Aga kısacası çoğu velet fakat çoğuda professiyonel.
Hocam çoğunun profesyonel olduğunun bilgisini nereden aldınız? Böyle bir şey yok çoğu profesyonel değil ki. Ben de bu işle en az 10-15 kere uğraşmışımdır. Bir keresinde 20-25 yaşlarında bi abi geldi o trollüyordu. Adam tabiri caizse beni Allah'ı olarak gördü töbe ya.

Hocam çoğunun profesyonel olduğunun bilgisini nereden aldınız? Böyle bir şey yok çoğu profesyonel değil ki. Ben de bu işle en az 10-15 kere uğraşmışımdır. Bir keresinde 20-25 yaşlarında bir abi geldi o trollüyordu. Adam tabiri caizse beni Allah'ı olarak gördü töbe ya.

İlla programlarımı sayayim.

Dostum beni de DC'den biri T.C mi yaydı ilk CİMER'e yazdım. CİMER'de beni emniyete çağırdı emniyet Discord'un daha ne olduğunu bilmiyordu bende sonra adliyeye gittim babam üsttünden dava açtık. Hem küfür + hem özel bilgileri yayma suçu vardı. Uzlaşma oldu 30 bin tl talep ettik. Karşı taraf ağlaya ağlaya verdi. :D

Geri
Yukarı