Discord üzerinden tehdit ediliyorum

Adam bu duruma haklı olarak çok sinirlenmiş ve haklı da ama bu şekilde tehdit etmesi çok yanlış. Sizin bu yaptığınız kesinlikle emek hırsızlığıdır, bence adamın hakkını verin ve tatlıya bağlayıp kapatın konuyu.

Adam dolandırıcıymış, niye para versin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkutmak amacıyla yapıyor engelle geç kanka veya siber suçlara şikayet et numarası belli olursa kolay olur zaten :)

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?
Korkutmak amacıyla yapıyor engelle geç kanka veya siber suçlara şikayet et numarası belli olursa kolay olur zaten :)

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?

Gelebiliyorsa gelsin Max ne yapabilir ki 112'ye bakar kaderi zaten.

Hocam adam siteyi halletmiş, ulaştırmış daha sonra müşteri bir türlü becerememiş. Sonuçta adam emeğinin karşılığı gereği bir ücret alamamış, her türlü parasını alması lazım.
Hayır adama siparişi vermiş 1 hafta sonra yaptım demiş kanıt vermemiş 2 ay boyunca kanıt istemiş adam vermeyince de parayı da vermemiş sonraki mesajlarda anlatıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı