Discord'da tehdit ediliyorum

Hocam en fazla tehdit ederler kartından bir şey çekecek adam söylemeden sanal bir pcden yapar kartından bir tl bile çekseler sen istemeden direkt gerekli yerlere şikayet edin hakkınızı alırsınız.

Kredi karti bilgilerine ulasmasi tarafindaki zorlugu bir kenara birakiyorum banka tum islemleri anliyor merak etmeyin. Her sey bankayla yapacaginiz bir gorusmeye bakar bu durumlarda. Calinti kart ile magdur olduktan sonra hakkini arayip ortaya cikaran yok mu bu memlekette sanki ilk defa oluyormus gibi yok devlet korumazmis da oyleymis de bos safsata yapmislar. Hicbir sey yapamazlar merak etmeyin. Tedbir icin siz yine de siber suclara basvurabilirsiniz.

Polise gitmek ne zamandan beri zor bir iş oldu :D

Polise gittin oldu bitti olmuyor işte, mahkeme süreçleri var. Ayrıca yukarıda psikoloğa git rapor al falan demişler nasıl ütopik bir düşünce anlamadım. Ayrıca polise git diyenlerin çoğu aynısını yaşasa hiçbir şey yapmaz bile damgamı basarım.

Polise gittin oldu bitti olmuyor işte, mahkeme süreçleri var. Ayrıca yukarıda psikoloğa git rapor al falan demişler nasıl ütopik bir düşünce anlamadım. Ayrıca polise git diyenlerin çoğu aynısını yaşasa hiçbir şey yapmaz bile damgamı basarım.
Damgana ihtiyaç yok. Adamlar kredi kartından alışveriş yaparız vs demiş. Polise gitmesin de ne yapsın? Mahkeme ile uğraşmasın da ne yapsın? Suç bu suç.

Damgana ihtiyaç yok. Adamlar kredi kartından alışveriş yaparız vs demiş. Polise gitmesin de ne yapsın? Mahkeme ile uğraşmasın da ne yapsın? Suç bu suç.

Kart bilgilerinin ele geçirilmesi için telepati yolu kullanılmadığına göre karşı tarafın oltaya düşürülmesi lazım. Eğer konu sahibine RAT virüsü göndermeyi başardılarsa o zaman polise gitmesi lazım.

8-9 ay önce birisi tarafından numaram, adresim vs. bulundu ve şimdi de bu şekilde korkutuluyorum. Yok senin ailenin kartlarını buluruz, polis bir şey yapamaz. Discord'un politikası yok, üzerine çalıntı karttan alışveriş yaparız vs diyorlar. Dava açarım dediğimde evine polis gelip. Her yeri dağıtır, çalıntı kart senin üstüne olunca devlet seni korumaz vs diyorlar. Bana biraz bilgi verir misiniz? (Numaramı eski arkadaşım atmış adresim de sadece şehir olarak biliniyor ama isimden ve doğum yılımdan bilgilerimi bulabilirler.)
Hocam öncelikle selamlar. Benimde birkaç ay önce tcmi çaldılar. Hatta korkutmak amacıyla arkadaşlarımın/yakınlarımın tclerini aldılar. Adresimi ve okuduğum okulu buldular. Telefon numaramı vs. Ama uzun lafın kısası hiç bir şey olmadı. Zaten anladığım kadarıyla sadece telefon ve adres. Bunlar normal şeyler. Yemek söylerken bile aynı bilgileri veriyoruz. Korkmanıza gerek olduğunu sanmıyorum. Discorda bildirin engel atın. Sorun çözülür.

Geri
Yukarı