Discord üzerinden tehdit ediliyorum

Konuyu okumadan çok boş yorum yapan insanlar var, daha fazla konu uzamasın kişiyi Discord'a şikayet ettim hesabı kapanana kadar oyalamaya çalışıyorum.

Arkadaşım yukarıda birsürü kişi de demiş, adama site yaptırıp ödemediyseniz olabilir, ayrıca bilinmedik yerlerden bilinmedik kişilere site yaptırsıysanız ödemeyi de yapmayın, eğer siteyi de attıysa kullanmayın sakın, kodda eğer özel bişey yazdıysa sitenin çalışması ile beraber başka bilgilerinizi de alabilir, eğer sadece isminizi soyisminizi ve telefon numaranızı biliyorsa o kadar büyük sorun olmaz diye düşündüm.
Ve son olarak bu olayı ailenize de anlatmanız daha iyi olacaktık eğer bilmiyorlarsa.

Arkadaşım yukarıda birsürü kişi de demiş, adama site yaptırıp ödemediyseniz olabilir, ayrıca bilinmedik yerlerden bilinmedik kişilere site yaptırsıysanız ödemeyi de yapmayın, eğer siteyi de attıysa kullanmayın sakın, kodda eğer özel bişey yazdıysa sitenin çalışması ile beraber başka bilgilerinizi de alabilir, eğer sadece isminizi soyisminizi ve telefon numaranızı biliyorsa o kadar büyük sorun olmaz diye düşündüm.
Ve son olarak bu olayı ailenize de anlatmanız daha iyi olacaktık eğer bilmiyorlarsa.

Tahminen dolandiracak ve elinde site falan yok. Sizi aratıp tehdit etmesinden dolayı polise şikayet edebilirsiniz polislere. Aldiris etmeyin ama bir şey yapmaz 3 5 TL'ye panel alıp millete ayarlanan tipler daha tuvalet eğitimi almamıştır.

Nerede dolandırıcı var forumdakilerden akıl alıyor. Hileden banlanan çocuk Steam beni haksız banladı, hileyi o gün kullanmamıştım daha önce kullanıyordum. Şimdi arkadaslarima rezil oluyorum, profilimde kocaman 1 VAC yasaklaması yazıyor. Steam beni rezil ediyor nereye şikayet edebilirim diye burda derdini anlatıyor. 🤦
Konuyu okuduğunda emin misin

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?

Hocam bu tür bilgileri öğrenmek zor değil, daha fazlasını bilmiyordur emin ol, rahat ol.

Adam bu duruma haklı olarak çok sinirlenmiş ve haklı da ama bu şekilde tehdit etmesi çok yanlış. Sizin bu yaptığınız kesinlikle emek hırsızlığıdır, bence adamın hakkını verin ve tatlıya bağlayıp kapatın konuyu.

Geri
Yukarı