Discord yaş saçmalığı

En iyisi yeni hesapla yola devam etmek.
En iyisi durumun üstüne gitmez. Ama maalesef Discord destek ekibi kadar kötü bir destek ekibi yok.

Public sunucuda biri 10 yaşında mısın yazmıştı bende yok 8 yaşındayım yazmıştım ertesi gün hesaba giremedim.
Geçmiş olsun. Discord'a yaşınızı kanıtlayamazsanız hesabınızı asla açmazlar.

En iyisi durumun üstüne gitmez. Ama maalesef Discord destek ekibi kadar kötü bir destek ekibi yok.

Geçmiş olsun. Discord'a yaşınızı kanıtlayamazsanız hesabınızı asla açmazlar.
çok katılar kimliğimle birlikte fotoğrafımı atıyorum supporta doğum tarihim falan yazıyor inanmamaları çok saçma babamın kimliğini mi göstersem acaba? :D

Gerçekten insanları Discord'dan banlatmak çok olay olmuş artık, neredeyse 2018'de açılmış 1 yıllık Nitro'su olan bir hesaptı telefon doğrulaması her şeyi vardı 1- 2 kişinin bildirmesiyle hesabın kapanması üzücü fakat, Discord support'a derdini anlatamamak Daha'da üzücü maalesef.

Bence başka bir büyüğünün kimliğiyle ve fotoğrafıyla denesin olgun biri olduğunu Discord anlamıyorsa eğer böyle yapmak da mantıklı olabilir.

Maalesef öyle olmuyor senden selfieli bir şekilde kimliğini tutup fotoğraf atmanı istiyorlar pek işe yarıcağını sanmıyorum, bence zaten bunun olgunlukla bir alakası olduğunu düşünmüyorum aksi takdirde kimlikli bir selfie istemezlerdi.

Son düzenleme:
1 hafta boyunca yaptığım bir şakadan dolayı hesabımı disabled yapan Discord'la uğraştım. Supporta yazdım 3 güne anca cevap verdiler ve yaş doğrulaması olarak attığım fotoğrafları kabul etmediler. 2 gün onunla uğraştım toplam 5 gün uğraştıktan sonra bana dedikleri şey yaşımın yetmiyor olduğunu söylediler. Discord kullanma yaşının +13 olduğunu bilmiyorlar galiba selfie attığım kimlikte koskoca yaşımın 16 olduğu belli oluyordu anlamadım gerçekten, ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1799381
Tekrar supporta ticket açın. Maalesef Discord hesap meselesi vb sorunlarla ilgilenmesi için başka bir şirkete para ödüyor. Bu şirketteki çalışanların işe çoğu deneyimsiz eleman. Hele ki bazı adlar vardır, hiç destek ticketına cevap vermemek ile falan bilinir(Marengo), bazıları ise Dünya üzerinde alabileceğiniz en iyi desteği. Bunun için ilk başta şans lazım ki iyi bir desteğe denk gelin. İkinci olarak siz o hesabı unutmaya yavaş yavaş başlayın. Discord kapatılan hesabın verilerini 14 gün içinde silmeye başlıyor. Yani 14 gün içinde yapamazsanız hesap komple gidecek ve geri döndürülemeyecektir. Çok fazla ticket açarsanız ikinci plana atılıyorsunuz gibi saçmalıklar. Yine de siz ticket açmaktan kaçınmayın. Eğer iyi birisinen denk gelirse hesabınızı kurtarabilirsiniz halen daha.

1 hafta boyunca yaptığım bir şakadan dolayı hesabımı disabled yapan Discord'la uğraştım. Supporta yazdım 3 güne anca cevap verdiler ve yaş doğrulaması olarak attığım fotoğrafları kabul etmediler. 2 gün onunla uğraştım toplam 5 gün uğraştıktan sonra bana dedikleri şey yaşımın yetmiyor olduğunu söylediler. Discord kullanma yaşının +13 olduğunu bilmiyorlar galiba selfie attığım kimlikte koskoca yaşımın 16 olduğu belli oluyordu anlamadım gerçekten, ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1799381
Tc Kimlik atıcaksın yoksa kabul etmezler eğer gerçekten yaşın on altıysa atmaktan korkma. Kimlikte koskaoca yaşım 16 demişsiniz kabul etmeme sebepleri belki doğum tarihinin okunmaması vb olabilir mi?

Eki Görüntüle 1799381
Yeni hesap aç onuda mı biz söyleyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı