Discord yüzünden dava yer miyim?

Bildiğim kadarıyla Discord IP adresinizi vermiyor yani sizi bulmaları zor olur hem de küfürden dava açılacağında pek sanmıyorum.

Bu konuda emin değilim ama IP adresini veriyor sanırım. Bir arkadaşa pedofili diye suç atmışlardı ve dava açılmıştı. Konuyu ve davayı kimin nasıl açtığını tam bilmiyorum.

Discordda hersaniye birilerinin ailevi, dini ve milli değerlerine hakaret ediliyor ama bir dava edilme ya da soruşturma açıldığını duymadım. Hem kim neden kendisine küfür eden bir asosyali dava etmekle uğraşır ki?

Bu konuda emin değilim ama IP adresini veriyor sanırım. Bir arkadaşa pedofili diye suç atmışlardı ve dava açılmıştı. Konuyu ve davayı kimin nasıl açtığını tam bilmiyorum.

Discordda hersaniye birilerinin ailevi, dini ve milli değerlerine hakaret ediliyor ama bir dava edilme ya da soruşturma açıldığını duymadım. Hem kim neden kendisine küfür eden bir asosyali dava etmekle uğraşır ki?
sadece sordum :)

Discord'da hersaniye birilerinin ailevi, dini ve milli değerlerine hakaret ediliyor ama bir dava edilme ya da soruşturma açıldığını duymadım. Hem kim neden kendisine küfür eden bir asosyali dava etmekle uğraşır ki?

Yok hocam biraz baktım IP adresinizi vermiyormuş sizin tanıdığınız kişinin ya adı biliniyordu ya da illegal yollar öğrenilmiştir.

Nereye bakıyorsun kk bana da yardımcı olur musun?

Hocam ne anlamda IP'nin verilmediği bilgisi technopattada var illegal yolları soruyorsan söyleyemem bi kişiye illegal bi yol anlatmak istemem ve kendimde kullanmam sadece bu işleri bilen kişilerle tanışıklığım var o kadar.

Hocam ne anlamda IP'nin verilmediği bilgisi technopattada var illegal yolları soruyorsan söyleyemem bir kişiye illegal bir yol anlatmak istemem ve kendimde kullanmam sadece bu işleri bilen kişilerle tanışıklığım var o kadar.

Ama şu an Discord'tan tanıdığınız bir kişin kullanıyor olması çok olasıdır.

Bildiğim kadarıyla Discord IP adresinizi vermiyor yani sizi bulmaları zor olur hem de küfürden dava açılacağında pek sanmıyorum.

Veriyor bariz dava paralı olunca CC yapan veletleri bile hemen buluyorlar artık.

Geri
Yukarı