Discord'daki kişi beni hacklediğini söyledi

T.C. Kimlik numaranızı bilip bilmediğini sorun. Size söylemezse sahtedir. Söylerse de kurduğu şirkette cto olarak çalışırsınız en kötü.

Çoğu vatandaşın T.C.'si internette mevcut zaten bu bir teyit sistemi değil bence.

T.C. kimlik numaranızı bilip bilmediğini sorun. Size söylemezse sahtedir. Söylerse de kurduğu şirkette CTO olarak çalışırsınız en kötü.
Şirket açıp da beni CTO olarak çalıştıracak varsa hemen T.C kimlik numaramı verebilirim. Hem de ücretsiz!

''Hello your computer has virus'' meme'inin videosunu attı sanırım o video Discord çökertiyor yani çökmesi normal.

Link attı ben malware kullanıyorum belki yalanda olabilir dedimki Valorant şifrem ne dedim cevap vermeden engeledi dediki babanın kredi kartını da hackledim dedi ama babamın kredi kartı yoktu sonra dediki şaka şaka dedi sonra tekrar dedi hackledi dedi anlamadım bir şey
Dalga geçmiş sizinle ya ben çocukken çok davar denk geliyordu hackledim diyip duruyorlardı o zamanlar daha çoktu bu "heçkır veled" topluluğu. Takmayın palavra yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı