Discord'dan küfür eden kişi nereye şikayet edilmeli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Discord'un Türkiye temsilcisinin olmaması lazım ve Discord üzerinden CC çevirenler yakalanmıyorken sırf sizin kardeşinize küfür edildi diye bunun peşine düşeceklerini de sanmıyorum. Bu kadar alıngan olmayın, olmanızı gerektirecek bir durum yok.

mahkemede göruşürüz yazıp engeli bastım.

Eğer yazdığınız kişi aklı başında biriyse bu söyleminize gülüp geçmiştir :D Yaşınızı bilemiyorum ama mahkeme işleri sandığınız kadar kolay değil ve çabuk sonuçlanmıyor. Aylar, yıllar süren davalar var.

Hocam hiç uğraşmayın derim, mahkeme filan para ve zaman kaybı. Engelleyin geçin bence. Ama illa uğraşıcam diyorsanız karakol, jandarma, savcılık makamlardan birine doğrudan ya da vekil aracılığıyla şikayette ya da ihbarda bulunabilirsiniz.

Discord'un Türkiye temsilcisinin olmaması lazım ve Discord üzerinden CC çevirenler yakalanmıyorken sırf sizin kardeşinize küfür edildi diye bunun peşine düşeceklerini de sanmıyorum. Bu kadar alıngan olmayın, olmanızı gerektirecek bir durum yok.

Eğer yazdığınız kişi aklı başında biriyse bu söyleminize gülüp geçmiştir :D yaşınızı bilemiyorum ama mahkeme işleri sandığınız kadar kolay değil ve çabuk sonuçlanmıyor. Aylar, yıllar süren davalar var.

İletişim bakanligindan şoyle bir açiklama geldi verileri verecekler diye ama. imag2e.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı