Discover kredi kartı geçen siteler nereler?

erendede

Centipat
Daha fazla  
Discover kartımla Hepsiburada, Amazon gibi sitelerde alışveriş yapamıyorum. Kart desteklenmiyor hatası veriyor. Hangi sitelerden alışveriş yapabilirim ya da herhangi bir sanal kart uygulaması veya Visa-Mastercard üzerinden yönlendiren bir uygulama var mı?

Discover'ın uygulamasını indirip Discover hesabına giriş yapacaksın. Sonrası artık bankanın kendi özelinde nerdeyse ordan bulursun.

Discover'ın uygulamasını indirip Discover hesabına giriş yapacaksın. Sonrası artık bankanın kendi özelinde nerdeyse ordan bulursun.
Hocam onu kastetmedim. Discover'ın uygulamasında sanal kart bölümü bulamadım ki bulsam bile Visa veya Mastercard altyapısını kullanmadığı için sanal kart ile kullanabileceğimi zannetmiyorum.

Hocam onu kastetmedim. Discover'ın uygulamasında sanal kart bölümü bulamadım ki bulsam bile Visa veya Mastercard altyapısını kullanmadığı için sanal kart ile kullanabileceğimi zannetmiyorum.
Asıl olay o kartı hangi banka firma verdi size?
Türkiye'de Discover veren banka hatta ön ödemeli kart firması yok.
Bakkal markette bile MasterCard satılıyor..

Asıl olay o kartı hangi banka firma verdi size?
Türkiye'de Discover veren banka hatta ön ödemeli kart firması yok.
Bakkal markette bile MasterCard satılıyor..
Amerika'dan almıştım. Zaten TR'de yaygın olmadığı için problem yaşıyorum. Burada olay kartın hangi bankadan verildiği değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı