Dishonored Definitive Edition Epic Games Türkçe Yama

Epic Games üzerinden indirilen Dishonored Definitive Edition için Türkçe yama

Linkteki Türkçe yama dosyasını indirin ve "Program Files\Epic Games\DishonoredDE\DishonoredGame" klasörü içerisine olduğu gibi yükleyin. Oyunu açın ve "Ses" ayarları kısmından altyazıları aktif edin. Test ettim, sorunsuz çalışıyor.

Epic games Dishonored Türkce Yama Dosyası
hocam dediğinizi aynen yaptım ama tr olmadı başka bi ayarı vs varmı oyun içinden bi ayar yapmak gerekiyor mu

hocam dediğinizi aynen yaptım ama tr olmadı başka bi ayarı vs varmı oyun içinden bi ayar yapmak gerekiyor mu
Keşke indirmeseydin, yama gibi durmuyor Türkçe dublaj olsa bu kadar GB olurdu, altyazının bu kadar boyutu olması çok şüpheli.

Arkadaşın 48 girdisi var, direkt Türkçe yama linki konusu açmış.

Keşke indirmeseydin, yama gibi durmuyor Türkçe dublaj olsa bu kadar GB olurdu, altyazının bu kadar boyutu olması çok şüpheli.

Sağolasın hocam bunu başka güvenilir sitelerden görüp indirmiştim olmayınca bıraktım. Sonra bu paylaşan arkadaş yaptım deyince bi eksik mi var acaba diye sorim dedim

Dediğimi yapmış olsaydın olurdu. Bunu yapmak için uzman olmaya gerek yok, ekran resmini alta ekliyorum.

Sende girdi kasıyorsun sanırım, inanmak zorunda değilsin, indirmek zorunda değilsin.

Virüstotal sonuçları var mı?

Dosya Ekleri

• tryama.jpg
    tryama.jpg
    325,5 KB · Görüntüleme: 1.251
Dediğimi yapmış olsaydın olurdu. Bunu yapmak için uzman olmaya gerek yok, ekran resmini alta ekliyorum.

Sende girdi kasıyorsun sanırım, inanmak zorunda değilsin, indirmek zorunda değilsin.

Doğru olabilir. Dark glyphs paylaştığı yama bile 4.5 GB. Sıkıştırılmış dosyanın 1.5 GB olması normal bence. Ha güvenmeyen varsa Steam'den indirebilir Dark glyphs. Ben orada denedim olmadı. Bunu indirip deneyeceğim.

Epic Games üzerinden indirilen Dishonored Definitive Edition için Türkçe yama.

Linkteki Türkçe yama dosyasını indirin ve "program Files\Epic Games\DishonoredDE\DishonoredGame" klasörü içerisine olduğu gibi yükleyin. Oyunu açın ve "ses" ayarları kısmından altyazıları aktif edin. Test ettim, sorunsuz çalışıyor.

Hocam elinize sağlık yama için. Bayağı bayağı çalışıyor yama. Yama kuruluma kolay. Kurduktan sonra oyunu nereden aldıysanız o başlatıcıyı yeniden çalıştırmanız lazım yani kısaca oyunu aç kapa yapmanız lazım. Sonra ses kısmından alt yazıları "tüm konuşma" yapın yama tamamdır.

Doğru olabilir. Dark glyphs paylaştığı yama bile 4.5 GB. Sıkıştırılmış dosyanın 1.5 GB olması normal bence. Ha güvenmeyen varsa Steam'den indirebilir Dark glyphs. Ben orada denedim olmadı. Bunu indirip deneyeceğim.

Hocam elinize sağlık yama için. Bayağı bayağı çalışıyor yama. Yama kuruluma kolay. Kurduktan sonra oyunu nereden aldıysanız o başlatıcıyı yeniden çalıştırmanız lazım yani kısaca oyunu aç kapa yapmanız lazım. Sonra ses kısmından alt yazıları "tüm konuşma" yapın yama tamamdır.

Ayrıca virüs falanada rastlamadım yani güvenilir. Antivirüs programlarım açıktı ve hiçbir uyarı vermedi(Avast ve Windows güvenlik duvarı).

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-31 145150.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-12-31 145150.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 1.193
Son düzenleme:
Epic Games üzerinden indirilen Dishonored Definitive Edition için Türkçe yama.

Linkteki Türkçe yama dosyasını indirin ve "program Files\Epic Games\DishonoredDE\DishonoredGame" klasörü içerisine olduğu gibi yükleyin. Oyunu açın ve "ses" ayarları kısmından altyazıları aktif edin. Test ettim, sorunsuz çalışıyor.

Teşekkürler hocam sıkıntısız çalışıyor. Virüs vs. de yok. Konu altına girdi muhabbeti yapan arkadaş biraz boş yapmış.

Dosya Ekleri

• Adsızasds.png
    Adsızasds.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 1.193
Maalesef bende çalışmadı. Dediğiniz gibi dosyayı komple klasöre kopyaladım. Oyunu kapatıp açtığımda yine ingilizceydi.
Aynı oyun versiyonuna sahipseniz sizde de çalışacaktır. Dosyaları eksik kopyalamış olabilirsiniz. Ses menüsü altından alt yazıları aktif edip, tüm konuşma seçeneğini seçmelisiniz.

Teşekkürler hocam sıkıntısız çalışıyor. Virüs vs. de yok. Konu altına girdi muhabbeti yapan arkadaş biraz boş yapmış.

Fikrimi belirttim, burası çoluk çocukla takıldığın Discord grupları değil "boş yapmış." gibi kelimeler kullanmıyoruz küçük dostum, tıkarlar ağzına o lafı bir gün haberin olsun.

Bait bir sürü dosyalar atıldı zamanında buraya, sorgulamak gayet normal. Güvenilir kullanıcılardan atanı bile sorguluyorlar.

Geri
Yukarı