Dishonored®: Death of the outsider™ vs Detroit: Become Human

Lower76

Decapat
Daha fazla  
20 Kasıma kadar bu oyundan birini alacağım sizce hangisi alınmayı daha çok hak ediyor?
Not: Dishonored oyunları çocukluğuma dayanan bir seri o yüzden sizden ricamdır bunu da düşünerek yorumlayın.

20 Kasıma kadar bu oyundan birini alacağım sizce hangisi alınmayı daha çok hak ediyor?
Not: Dishonored oyunları çocukluğuma dayanan bir seri o yüzden sizden ricamdır bunu da düşünerek yorumlayın.

Dishonored oyunu ana oyundan çok bir yan oyun gibi. Detroit almanızı öneririm.

Edit: Fiyat farkına baktım ve o fiyata kesinlikle Detroit almak daha mantıklı bence.

Death of the Outsider yaklaşık 11 saatlik bir oyun, pek de 259,00 TL etmez. Keza Detroit Become Human da 11-12 saatlik oyun ancak diğerinden çok daha iyi ve hikaye çeşitliliği bakımından zengin bir oyun.

Dishonored'ı Epic bedava vermişti. Hesabı kontrol et belki almışsındır. Ben Detroit diyorum.

Dishonored oyunu ana oyundan çok bir yan oyun gibi. Detroit almanızı öneririm.

Edit: Fiyat farkına baktım ve o fiyata kesinlikle Detroit almak daha mantıklı bence.

Aslında öyle son oyundan zaten pek büyük bir beklentim yoktu sadece koleksiyon tarzı bir şey yapmak için almayı planlıyordum ama bu tavsiyeniz üzerine Detroit'i alırım.

Dishonored'ı Epic bedava vermişti. Hesabı kontrol et belki almışsındır. Ben Detroit diyorum.

Epic'ten GTA 5 ve dying litgth dışında oyun almadım ana menü ekranı o kadar midemi bulandırıyor ki GTA 5'i vermeseler bir kez dahi indirmezdim. Ama keşke değerlendirseymişim

Geri
Yukarı