Disiplin geçmişi olmayan birisi uzaklaştırma cezası alabilir mi?

Yusuf_mert

Femtopat
Daha fazla  
Bugün okulda (lisede) akıllı tahtayı uzaktan kumanda ile kontrol ettim ve bana ceza vereceklerini söylediler. Disiplin ile alakalı hiçbir alakam yok.

Yani tutanak ya da o tarz bir şey almadım hiç ve kağıtta ders akışını bozmak yazdılar. Rehber hocası 5 gün uzaklaştırma alabilirsin ama yine de bir fikrim yok dedi. Yani ne tür ceza alabilirim? Arkadaşlarım geçmişin olmadığı için sadece kınama verilir olur biter dediler. Yani ikilemde kaldım.

Bugün okulda (lisede) akıllı tahtayı uzaktan kumanda ile kontrol ettim ve bana ceza vereceklerini söylediler. Disiplin ile alakalı hiçbir alakam yok.

Yani tutanak ya da o tarz bir şey almadım hiç ve kağıtta ders akışını bozmak yazdılar. Rehber hocası 5 gün uzaklaştırma alabilirsin ama yine de bir fikrim yok dedi. Yani ne tür ceza alabilirim? Arkadaşlarım geçmişin olmadığı için sadece kınama verilir olur biter dediler. Yani ikilemde kaldım.

Ya hiç bilmemde abi niye yaptın ki hadi ders dışı yapsan yine sorun yok ama derste yapmışsın bir de bende klavye mouse getirip yapmıştım ama derste yapmadığımdan hiçbir sorun yaşamadım.

Hiçbir şey olmaz merak etme, uyarı alacağını düşünüyorum. Kınama Sicil'e geçer o kadar ciddi bir konu değil bu konu.

hocam iki olasilik var. ya hicbir halt yapmazlar yada sizi tarumar ederler tahtada ne yaptiginize bagli. bence birsey yapmazlar ( hocam bi ara banada anlatirmisiniz nasil kontrol etmeyi basardiniz tahtayi uzaktan kumandayla)

Hocam iki olasilik var. Ya hiçbir halt yapmazlar ya da sizi tarumar ederler tahtada ne yaptiginize bagli. Bence bir şey yapmazlar ( hocam bir ara bana da anlatir misiniz nasıl kontrol etmeyi basardiniz tahtayi uzaktan kumandayla)

Remote mouse diye bir program var onu hem tahtaya hem de telefona yükle artı olarak Fatih ağına bağlan VPN açmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı