Disipline gider miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Online eğitimde bölüm dersimize aşırı yaratıcı bir şekilde küfür ettim. Arkadaşıma atayım derken herkese atmışım hoca da gördü fotoğrafını çekti. Disipline verilecek diyor sizce nasıl bir ceza alırım? Arkadaşım da küfür etti ama onunkini görmedi. O beni tahrik etti desem o da gider mi disipline?
Dipnot: Savunma konusunda aşırı iyiyim insanları manipüle edebiliyorum hiçbir ceza almadan kurtulabilir miyim?
Dava bile açabilir sana 😃 birde yaratıcı bir şekilde küfür ettim demişsin umarım alırsın ceza.
Yemişsiniz bir halt, arkadaşınızı niye satıyorsunuz? Cidden aklınız dersten başka her şeye çalışıyor. Az adam gibi dursaydınız. Umarım disiplin cezası alırsın da aklın başına gelir.

Aynen ben ceza yedim arkadaşımda yesin onu da yakayım kafasında bu.

Okuldan atılmasan bile siciline kesinlikle işler. Küfür doğrudan cezası olan bir suç. O da sana küfür ettiyse aynı şekilde şikayet edersen onun da siciline işler ve öğretmenlikten atılır. Sicili temiz olmayan devlet memurluğu yapamaz.

Online eğitimde bölüm dersimize aşırı yaratıcı bir şekilde küfür ettim. Arkadaşıma atayım derken herkese atmışım hoca da gördü fotoğrafını çekti. Disipline verilecek diyor sizce nasıl bir ceza alırım? Arkadaşım da küfür etti ama onunkini görmedi. O beni tahrik etti desem o da gider mi disipline?
Dipnot: Savunma konusunda aşırı iyiyim insanları manipüle edebiliyorum hiçbir ceza almadan kurtulabilir miyim?

İyi manipüle edebiliyorsan ilk önce hocadan tekrar özür dile ve arkadaşlarım arasında geyik yapıyordum de. Göz temasını hiç ayırma ve çok pişmanmış gibi davran. Son olarak tekrar özür dile ve bir daha olmayacağına dair söz ver.

Büyük ihtimal disipline gidersin, şimdiden halı desenlerini ezberlemeye başla. :D

Hocayı zorlamanın faydası olmaz bu saatten sonra çekinmeden yaratıcı küfür ettim dedin birde. 😏
Hak edilen cezayı umarım alırsınız.

Okuldan atılmaz ama güzel bir uzaklaştırma çıkar kuruldan. Bizim lise de gazetelere bile haber olan kavgamızdan sonra 1 hafta uzaklaştırmayla yırttıysak, bir küfürden bir şey olacağını sanmam, tabii 2004'ten beri okullarda çok şey değişti, disiplin işide değiştiyse bilemem.

Nasıl kavga yumruklar hada uçtumu.

Bende 5. sınıfım sınıf geçen hafta kapandı bende 2 gün ders link ve şifresini başkalarına verip trolledim ve beni buldular bugün bir tutanak tuttular olay nasıl başladı falan ve pişman mısın falan dediler bende ağladım çok pişmanım hocam dedim özür diledim (müdür yardımcısı) veli mi de çağırdılar ve dediki müdür yardımcısı seni ilçe disiplin kuruluna vericeğiz sonra o yazdığım şeyi de imzalattılar okuldan atılır mıyım?

Yaşın 13 değilse Forum'da duramazsın biluyorsun değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı