Disk bir anda doldu

SilverSlash

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10 kullanıyorum. Bir adet yerel diskim var, en son 208 GB boş alanım varken bir anda 95 GB boş alan gözüktü. Hiçbir şey indirmememe rağmen, bu sorunu nasıl düzeltebilirm bilen varsa yardım edebilir mi?

Sanki ana bacı küfür ettik ha yaptığınız şeye bakın neye takıyorsunuz?
Olay o değil, forumda herkes birbirine emir kipi verse iyi mi olur? Forum düzeyli olsun diyoruz siz "Olum desek ne olacak?" diyorsunuz. Eğer bunda sıkıntı görmüyorsan dediğin gibi ol ve babana "Olum" de ve emir kipli konuş. Sonuçta @Dureren12 nin kaç yaşında olduğunu bilmiyorsun.

Olay o değil, forumda herkes birbirine emir kipi verse iyi mi olur? Forum düzeyli olsun diyoruz siz "Olum desek ne olacak?" diyorsunuz. Eğer bunda sıkıntı görmüyorsan dediğin gibi ol ve babana "Olum" de ve emir kipli konuş. Sonuçta @Dureren12 nin kaç yaşında olduğunu bilmiyorsun.

Bugün katılmış. Diğer forumdakiler gibi sanıyor.

Bunun sebebi geri yükleme noktaları olabilir. Benim cihazımda da bakıyorum kendine kendine alan azalıyor. Dedim virüs falan mı girdi diye yok. En son baktım 20 GB sistem geri yükleme dosyası oluşmuş. Hepsini silince baya bir alan açılmıştı. Siz de bir kontrol edin. Varsa hepsini silip kendiniz bir tane geri yükleme noktası oluşturun. Aman ha unutmayın oluşturmayı çok önemli çünkü geri yükleme noktaları.

Merhabalar, Windows 10 kullanıyorum. Bir adet yerel diskim var, en son 208 GB boş alanım varken bir anda 95 GB boş alan gözüktü. Hiçbir şey indirmememe rağmen, bu sorunu nasıl düzeltebilirm bilen varsa yardım edebilir mi?

Antivirüs önerenleri takmayın beni dinleyin daha önce Windows güncellemesi yapıldı mı?

Temizlik programı kullanıyor musunuz?

Hard disk mi kullanıyorsunuz?

Diski temizliyor musunuz düzenli olarak?

Defrag yapıyor musunuz?

Format en son ne zaman attınız?

Sistemi ne zamandan beri kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Alın o zaman bu da yapın diyor bu da Emir o zaman dediğiniz buraya geliyor.
Hiç bir alakası yok, birisi yanlış yönlendirme verebilir. Bunu bilinçli yapmadığı sürece sıkıntı yok, biz hata yapmayın demiyoruz, konuşma düzeyimizi yüksek tutalım diyoruz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı