Disk Temizleme Aracı İle Windows Update Dosyalarını Silme

Legendd

Kilopat
Disk temizleme aracını kullanarak, Windows update dosyalarını silersek sorun olur mu? Bende tam 11 GB birikmiş. Bunu temizlemek yapılan güncellemeleri kaldırır mı? Sorun olmaz ise 11 GB daha yer açmak istiyorum PC'de. 1803 özellik güncellemesi yayınlandığı için, güncellemeleri kapattım zaten. Sorun çıkarana kadar 1709 sürümünde kalıp. Herhangi bir sorunla karşılaşırsam 1803 güncellemesini Windows.iso oluşturup, format atarak güncellemek istiyorum. Güncelleme işlemi hem uzun sürüyor, hem de güncelleme sonrası hatalarla karşılaşıyoruz. Bu yüzden sürüm güncellemelerin de format atarak yeni sürüme geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onları oyunların Set-upı olarak düşünebilirsin. Silinmesinin herhangi bir sıkıntıya yol açacağını sanmıyorum. Kendim de böyle yapıyorum. Bu zamana kadar sıkıntı çıkarmadı. 11 GB da az değilmiş :D

windows uptade temizleme den bahsediyoruz değilmi bende bu soruyu sorucaktım da çünkü oyuzden soruyorum disk temizleme bölümündeki bende 4gb birikmiş bende silebilirmiyim diye sorucaktım

Windows Update temizlemeden bahsediyoruz değil mi bende bu soruyu soracaktım da çünkü o yüzden soruyorum disk temizleme bölümündeki bende 4 GB birikmiş bende silebilir miyim diye soracaktım

Sorun oldu mu? Ben de sileceğim, 6 GB dolmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sormazsam olmaz. Silsem sorun olur mu? 😂

Geri
Yukarı