"Diski kullanabilmek için biçimlendirin" sorunu

Selim Şen

Decapat
Bu konuyla alakalı birçok forum var, biliyorum. Fakat güncel bir forum bulamadım. İçinde çok önemli bilgiler olan bir USB diskimi bilgisayarıma taktım ve birden "diski kullanabilmek için önce biçimlendirmeniz gerekli" hatasını aldım. USB'yi en son 1 ay önce falan takmıştım bilgisayarıma ve sorunsuz çalışıyordu. Fakat şimdi hiçbir şekilde USB'me erişemiyorum. İçindeki dosyalar çok önemli USB kullanılmasa
Ekran görüntüsü 2021-07-31 145353.png
da içindeki dosyalara erişmem lazım. Güncel bir anlatım şekliyle yardımcı olursanız çok sevinirim.

Windows denilen ve herkesin kullandığı ama 4 tane (belki 5 tane) dosya sistemini destekleyen bir sistemi kullandığınız için karşılaşılan bir sorun. Veri kurtarma programları ile verileri kurtarabilirsiniz. (Flash Bellek fiziksel olarak bozulmadıysa tabii.)

Windows denilen ve herkesin kullandığı ama 4 tane (belki 5 tane) dosya sistemini destekleyen bir sistemi kullandığınız için karşılaşılan bir sorun. Veri kurtarma programları ile verileri kurtarabilirsiniz. (Flash Bellek fiziksel olarak bozulmadıysa tabii.)
kullanımı kolay bildiğiniz veri kurtarma programı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı