Disney Plus indirimi gözükmüyor

İndirimli alabilmeniz için mail gönderecekler. Gelen maildeki link üzerinden kayıt yaptırdığınızda 279 TL'ye abone olunabilecek. Mail gelen arkadaşlarım var ancak bana da henüz gelmedi. Bende 14 Haziran öncesi ön kayıt yaptırmıştım.

Bende gelen mail üzerinden kayıt oldum 350 çekti desteğe yazdım kartın son 4 hanesi isim soyisim gibi bilgiler aldı teyit ettikten sonra iade işlemini başlattı.kayıt olduğu hale mail gelmeyen bir çok kişi var sanırım bence mail gelmesini bekleyin öyle kayıt olun

Müşteri hizmetleri ile görüştüm ilk günümüz olduğu için aşırı yoğunluk var önkayıt yaptırdıysanız indirim mailinin gelmesi 24 saati bulabilir dediler. Yarına kadar bekleyelim bakalım.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm ilk günümüz olduğu için aşırı yoğunluk var önkayıt yaptırdıysanız indirim mailinin gelmesi 24 saati bulabilir dediler. Yarına kadar bekleyelim bakalım.
Bana da gelmedi. iki mail kayıt ettirdim garanti olsun diye bir de :) senin gibi bekliyeceğim bakalım dostum.

Arkadaşlar, önceden kayitta bulunmuştum. Hala kayit linki bana da düşmedi. Spam olsun tanitimlar olsun hepsini kontrol ettim. Beklemedeyim, bakalim verecekler mi indirimi? Diger turlu 350 verip sonra dusurun demek riskli geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı