Diyanetin bütçesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam chp trolü. Herkesi kendin gibi sanmaya devam et. Muharrem İnce boşuna şizofren bunlar dememiş.
Ben ne CHP'li, ne MHP'li ne İyi Parti fanatiğiyim. Ben Beyaz Türküm ve Atatürkçüyüm. Sense sadece namusunu ve şerefini torpillere, paralara pazarlayan iktidarın paralı askerinden başka bir şey değilsin. Forumda diğer arkadaşlarda şu şahsa itibar etmesin ciddiye alıp, kendim ona haddini bildirdim.

indir.jpg

Ben ne CHP'li, ne MHP'li ne İyi Parti fanatiğiyim. Ben Beyaz Türküm ve Atatürkçüyüm. Sense sadece namusunu ve şerefini torpillere, paralara pazarlayan iktidarın paralı askerinden başka bir şey değilsin. Forumda diğer arkadaşlarda şu şahsa itibar etmesin ciddiye alıp, kendim ona haddini bildirdim.
Beyaz Türksün hmm Irkçı ve faşistin önde gidenisin yani. Bunu söylediğin iyi oldu.

Eskiden imam maaşlarını cemaat ödermiş, Almanya'da da herhangi bir kiliseye üyeysen aylık olarak bir miktar para veriyorsun. Ne diye 90 bin camii var anlamış değilim dolu olduğu tek zaman Cuma günleri. Sözde halkı bilinçlendirmeliler ama ortalık din hakkında hiçbir şey bilmeyenlerle kaynıyor.

Bütçesinin yarısını teknoloji girişimleri için donör olarak kullansalar ülke 10 yıla şahlanır.

Lüks otomobili olan devlet memuru mu olur arkadaş ya?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı