Diyette cheat meal yaparken abur cubur yemek

@Ali12231 dostum iradeni koru bende yerdim çok severdim bıraktım hepsini canın çok çekiyorsa başka şeyler ye örneğin leblebi kuru üzüm veya şu sucuk dediğimiz içi cevizli olsan şeyden bak meyvede yiyebilirsin.

@Ali12231 dostum iradeni koru bende yerdim çok severdim bıraktım hepsini canın çok çekiyorsa başka şeyler ye örneğin leblebi kuru üzüm veya şu sucuk dediğimiz içi cevizli olsan şeyden bak meyvede yiyebilirsin.

Dostum amacım kilo vermek değil daha çok korumak için diyet yapıyorum. Bir de öyle yapınca olmuyor gitmiyor o heves.
Sizin ki psikolojik olmuş hocam. Vücuda yağ da lazım yani.
Doğru söylüyorsunuz😂
Sizin ki psikolojik olmuş hocam. Vücuda yağ da lazım yani.

Eğer öyle yedikten sonra kısa bir süre dikkat edersem yağ olmayacağını olsa da eriyeceğini bilsem içim rahat edecek. Ama öyle bir bilimsel araştırma bulamıyorum.

Önce cheat day ve cheat meal farkını bilmen lazım. Pro sporcu değilsen cheat day emeklerini çöpe dökmek için kapıyı aralar sana. 1 öğünde cheat yap sadece.

Spor olarak basketbola antrenmana gidiyorum lisanslı haftada 3 gün.
Cheat day yapma. Cheat meal yap. Tek öğününde cheat yap. 3-4 magnum vs ile olmaz o iş. Cheat mealde bile maksimum fayda sağlamaya çalış. Protein açısından nispeten zengin olan yiyeceklere yönel. Hamburger yiyorum ben mesela cheat meal günümde. Bir de cheat meale ihtiyacın var mı onu da hesapla. Şuan kan şekerin dengesiz o yüzden saldıracak kıvama geliyorsun abur cubura. Muhtemelen diyetin beslenme planın kötü. Önce planını düzgünce yapmanı daha sonra sabretmeni öneririm. Eminim ki bir süre sonra abur cuburu aramayacaksın.

Yediğin şey anında yağa dönüşmez biraz şişkin olursun cheatten sonra 2-3 gün süreyle. Su tutar vücudun onu atarsın. Yağlanmak tek öğünle olmaz tek öğünde kilo vermediğin gibi.

Cheat day yapma. Cheat meal yap. Tek öğününde cheat yap. 3-4 magnum vs ile olmaz o iş. Cheat mealde bile maksimum fayda sağlamaya çalış. Protein açısından nispeten zengin olan yiyeceklere yönel. Hamburger yiyorum ben mesela cheat meal günümde. Bir de cheat meale ihtiyacın var mı onu da hesapla. Şu an kan şekerin dengesiz o yüzden saldıracak kıvama geliyorsun abur cubura. Muhtemelen diyetin beslenme planın kötü. Önce planını düzgünce yapmanı daha sonra sabretmeni öneririm. Eminim ki bir süre sonra abur cuburu aramayacaksın.

Yediğin şey anında yağa dönüşmez biraz şişkin olursun cheatten sonra 2-3 gün süreyle. Su tutar vücudun onu atarsın. Yağlanmak tek öğünle olmaz tek öğünde kilo vermediğin gibi.

Cheat meal yapacağım zaten hocam. Peki su tutması nasıl atılır bir bilginiz var mı?

Cheat meal yapacağım zaten hocam. Peki su tutması nasıl atılır bir bilginiz var mı?
Ben şahsen kardiyo yapıyorum cheat meal sonrasındaki ilk antrenmanımda veya öncesinde ve yeşillik tüketiyorum bolca tüm öğünlerimde. Su içiyorum. Biraz tuzu azaltıyorum tamamen kesmeden. Tavsiye edebilirim.

Cheat day yapma. Cheat meal yap. Tek öğününde cheat yap. 3-4 magnum vs ile olmaz o iş. Cheat mealde bile maksimum fayda sağlamaya çalış. Protein açısından nispeten zengin olan yiyeceklere yönel. Hamburger yiyorum ben mesela cheat meal günümde. Bir de cheat meale ihtiyacın var mı onu da hesapla. Şu an kan şekerin dengesiz o yüzden saldıracak kıvama geliyorsun abur cubura. Muhtemelen diyetin beslenme planın kötü. Önce planını düzgünce yapmanı daha sonra sabretmeni öneririm. Eminim ki bir süre sonra abur cuburu aramayacaksın.

Peki hocam önerinizi dikkate alarak fikrimi değiştirdim. Sizce 1 tane tavuk antakya döner, superfresh donmuş patates kızartması, barbekü sos, dondurma ve bisküvi tarzı bir şey cheat meal için uygun olur mu? (Sabah kızarmış yumurta yiyeceğim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı