Diyette cheat meal yaparken abur cubur yemek

Ali12231

Decapat
Merhaba, bir süre diyet yaptım. Kalori açığı ile yaptım. Bugün sabah çok halsizdim, kafamı kaldıracak halim yoktu. Ben de yarın cheat meal yapayım dedim. Canım aşırı fazla abur cubur çekiyor. Bir yerde abur cubur görünce kalp atışlarım hızlanıyor, o kadar çok çekiyor canım. Acaba yarın çok fazla abur cubur yersem (cips, 2-3 tane magnum, 3-4 paket çikolata, gong ve daha fazlası...) Çok yağlanır mıyım? Ege fitness bir videosunda böyle yiyordu. İsterseniz araştırabilirsiniz. Merak edenler için boyum: 165 santimetre, kilom: 48.

Cheat meal güzel bir şey ama bu şekilde abartırsan anlamı kalmıyor. Kendini kasma, canın cips çekerse ye. Sadece abartmamaya çalış.

Cheat meal günü belirle, sınırlarını oluştur. Diyet sürecinde seni motive eder.

Yok öyle demem büyük ihtimalle. Tek korkum öyle 5 bin 6 bin kaloriye gelirse direkt hepsinin kalıcı yağ olması.
Hepsi kalıcı yağ hayatta olmaz merak etme. Hepsi kalıcı yağ olsa cheat meal yapın demezlerdi zaten ama şöyle de bir durum var. Örnek her gün 500 kalori açık bıraktın 6 günde 3000 eder. Cheat mealde alman gerekenden 3000 fazla alırsan bu sefer 6 günlük emeğine yazık olacak. Aradaki dengeyi kurmayı çalış.

Cheat meal güzel bir şey ama bu şekilde abartırsan anlamı kalmıyor. Kendini kasma, canın cips çekerse ye. Sadece abartmamaya çalış.

Cheat meal günü belirle, sınırlarını oluştur. Diyet sürecinde seni motive eder.

İşte bazıları böyle diyor, bazıları cheat meal gününde canın ne çekiyorsa bıkana kadar ye diyor.
Hepsi kalıcı yağ hayatta olmaz merak etme. Hepsi kalıcı yağ olsa cheat meal yapın demezlerdi zaten ama şöyle de bir durum var. Örnek her gün 500 kalori açık bıraktın 6 günde 3000 eder. Cheat mealde alman gerekenden 3000 fazla alırsan bu sefer 6 günlük emeğine yazık olacak. Aradaki dengeyi kurmayı çalış.
O konuda rahatım bayağı kalori açığı bıraktım. (800 falan.)

Geri
Yukarı