Dizi için Türkçe altyazı nereden bulabilirim?

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Bir siteden The Walking Dead 10.sezon bölümlerini indirdim fakat İngilizce olarak. Bunun için Türkçe altyazı arıyorum bilen var mı çeviri yapan siteleri. türkçealtyazı.org sitesine baktım yoktu.
Edit: İlk 8 bölümün çevirisini buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum olarak korsan içeriklere destek sağlamıyoruz.

Screenshot_1.png

Korsan içerik olduğunu düşünmüyorum olsaydı moderatör kapatmaz mıydı konuyu? Netflix Premium'um var fakat son sezon yok.

Bir siteden The Walking Dead 10.sezon bölümlerini indirdim fakat İngilizce olarak. Bunun için Türkçe altyazı arıyorum bilen var mı çeviri yapan siteleri. türkçealtyazı.org sitesine baktım yoktu.
Edit: İlk 8 bölümün çevirisini buldum.
opensubtitles.com sitesinde mevcut

Forum olarak korsan içeriklere destek sağlamıyoruz.

Eki Görüntüle 528559
sırf walking dead izlemek için blutv üyeliği açtım, dizi kaldırılmış, her tarafta walking dead türkçe burda izlenir falan diyorlar o linke basınca üye olun diyordu üye oldum parayı verdim link bulunamadı ana ekrana gönderiliyorsunuz diyor... Korsana karşıyız diyorsun korsan olmayanın hali ortada efendim, bildiğin hırsızlık lan bu. Türkçe altyazı yapan da yok, ingilizce izleyeceğiz artık ne yapalım

@Cheddar BluTV yayınlama haklarını elinde tutamadıysa benim suçum ne? Zaten azıcık içerik için, 25 ₺ istiyor. Netflix yayınlama haklarını almış. En azından BluTV gibi parasının hakkını vermeyen bir site değil. Ayrıca forumda korsan içerik paylaşmak yasak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı