Dizi önerileri

XANPP

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son zamanlarda aşırı sıkıldığımdan dolayı sürekli olarak dizi izlemeye çalışıyorum ve Netflix'den bir türlü sabit bir şekilde bir dizi izleyemiyorum. Arrow'u izledim bir süre sonra bıktırdı sürekli aynı şeylerin olmasından sıktı. The Walking Dead izliyorum, The Witcher 2. sezon bekliyorum, ragnarok 2.sezon bekliyorum, vikings izliyorum. İzlediğim zaman bıkmadan hikaye akışı değişkenlik gösteren günümüz dizileri gibi sürekli aynı şeyleri tekrarlamayan aksiyon, macera, bilimkurgu içeren diziler arıyorum.
Tavsiyelerinizi ve önerdiğiniz diziyi kısa cümle veya bir kaç kelime içerisinde kısa bir özet geçerek anlatırsanız çok sevinirim.

Aktif izlediğim ve Bitirdiğim diziler ;
The walking dead , Ragnarok , To The Lake , The Rain , VIS a Vıs , Van Helsing , İron Fist (Çok sıktı bıraktım) , Arrow (Bıraktım) , LCP , Dare Devil , Barbarians (Yeni başladım) , Luna Nera , Dark (Geceleri sakin kafa ile izlediğim bir dizi) ,

Netflix olursa çok sevinirm.

Son düzenleme:
Dün gece başladığım Blood Of Zeus'a bayıldım.
Eğer Ragnarok sevdiysen ve mitolojiler dikkatini çekiyorsa, sen de beğenirsin.

Tavsiyelerinizi ve önerdiğiniz diziyi 3-5 cümle içerisinde kısa bir özet geçerek anlatırsanız çok sevinirim.
- Anime.
- Yunan Mitolojisi.
- Bolca şiddet ve kan.

Dün gece başladığım Blood Of Zeus'a bayıldım.
Eğer Ragnarok sevdiysen ve mitolojiler dikkatini çekiyorsa, sen de beğenirsin.

- Anime.
- Yunan Mitolojisi.
- Bolca şiddet ve kan.
Önerin için teşekkür ederim ama Anime tarzı şeyler pek dikkatimi çekmiyor açıkcası . Yanlış anlamayın lütfen çocuksu gelmiyor tabi ki zevk meselesi.

Önce bitirdiğiniz dizileri söylerseniz, boşuna aynılarını önermemiş oluruz.
Aslında yazmıştım fakat sanırım moderatör sildi :D
Aktif izlediğim ve Bitirdiğim diziler ;
The walking dead , Ragnarok , To The Lake , The Rain , VIS a Vıs , Van Helsing , İron Fist (Çok sıktı bıraktım) , Arrow (Bıraktım) , LCP , Dare Devil , Barbarians (Yeni başladım) , Luna Nera , Dark (Geceleri sakin kafa ile izlediğim bir dizi) ,

Biraz klasik olarak ama, hala izlemediyseniz Prison Break diyorum ve çekiliyorum.

Açıkcası çok sevilen bir dizi bunun farkındayım. Daha çok günde 3-4 diziden 1-2 bölüm izleyen birisiyimdir sürekli olarak bir diziye bağlı kalınca sıkılıyorum. Ve izleyeceğim.

Geri
Yukarı