Dizüstü bilgisayar nasıl masaüstü yapılır?

Bütçe
6000

YusufT873

Centipat
Daha fazla  
Ben dizüstü bilgisayarımı bir nebi masaüstü olacak şekilde yapmaya çalışacağım. Nasıl şoyle dzüstüye(harici) klavye mouse monitor laptop soğutucu webcam W s takacağım?

Ama p C biraz kotü Asus X542ur Core İ5 7200U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus X542ur Core İ5 en uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

Ben bunu yaparsam tam olarak mantıklı olur mu?

(Laptop klavyesi bozuk o yuzden yazamıyorum)

Masaüstü malum fyatlarda olduğu yüzünden bunu yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her masaüstü malum fiyatlarda değil ama. 2.elde 6K satan biri var, klavyesini tamir edip 5 6K arası bir fiyata koyup üstüne de bir o kadar eklersen 6600 bir masaüstü dizebilirsin.

Ben dizüstü bilgisayarımı bir nebi masaüstü olacak şekilde yapmaya çalışacağım. Nasıl şoyle dzüstüye(harici) klavye mouse monitor laptop soğutucu webcam W s takacağım?

Ama p C biraz kotü Asus X542ur Core İ5 7200U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus X542ur Core İ5 en uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

Ben bunu yaparsam tam olarak mantıklı olur mu?

(Laptop klavyesi bozuk o yuzden yazamıyorum)

Masaüstü malum fyatlarda olduğu yüzünden bunu yapıyorum.

Hocam laptopu masaya koyun, bir tane harici klavye ve mouse seti alın (kablolu ya da kablosuz size kalmış). Alın size masaüstü.

İlla laptop ekranı küçük ben büyük ekran istiyorum diyorsanız harici bir monitör ve USB kamera alın. USB kamerayı monitörün üstüne koyarsınız laptopunuzu masaüstü gibi kullanırsınız.

Misal şu ürünlerle istediğiniz şekilde masaüstü kullanımına kavuşabilirsiniz. Daha ucuz alternatifleri de var tabi bu ürünlerin.

Monitör (3100 TL)

Klavye mouse seti: (709 TL)

Webcam: (920 TL)

Soğutucu (399 TL) (çok gerekli değil çünkü bu laptopta oyun oynamıyorsunuzdur ve çok ısınmıyordur diye düşünüyorum ama konuda değindiğiniz için ekledim)

Son düzenleme:
Toplama değil hazır

Toplama değil hazır sistem olarak.

Tm hocam peki benim yaptığım şekilde mantıklı olur mu yanı

Hocam laptopu masaya koyun, bir tane harici klavye ve mouse seti alın (kablolu ya da kablosuz size kalmış). Alın size masaüstü.

İlla laptop ekranı küçük ben büyük ekran istiyorum diyorsanız harici bir monitör ve USB kamera alın. USB kamerayı monitörün üstüne koyarsınız laptopunuzu masaüstü gibi kullanırsınız.

Misal şu ürünlerle istediğiniz şekilde masaüstü kullanımına kavuşabilirsiniz. Daha ucuz alternatifleri de var tabii bu ürünlerin.

Monitör (3100 TL)

Klavye mouse seti: (709 TL)

Webcam: (920 TL)

Soğutucu (399 TL) (çok gerekli değil çünkü bu laptopta oyun oynamıyorsunuzdur ve çok ısınmıyordur diye düşünüyorum ama konuda değindiğiniz için ekledim)

Hocam ben oyun oynayan bir insanım ama PC'yi fazla yormayan PES 13 Minecraft gibi ben bunları alsam oyun performansım etkilenirmi

Tm hocam peki benim yaptığım şekilde mantıklı olur mu yanı

Hocam ben oyun oynayan bir insanım ama PC'yi fazla yormayan PES 13 Minecraft gibi ben bunları alsam oyun performansım etkilenirmi

Hocam oyun performansınızı belirleyen şey sizin laptopunuz. Şu anda hangi performansla oynuyorsanız yine aynı şekilde oynayacaksınız sadece büyük ekranda oynamış olacaksınız. Bu arada laptopunuzun HDMI çıkışı var mı? Monitöre HDMI'la bağlayacaksınız.

Hocam oyun performansınızı belirleyen şey sizin laptopunuz. Şu anda hangi performansla oynuyorsanız yine aynı şekilde oynayacaksınız sadece büyük ekranda oynamış olacaksınız. Bu arada laptopunuzun HDMI çıkışı var mı? Monitöre HDMI'la bağlayacaksınız.

Evet hocam HDMI çıkışı var

ve oyun performansım etkilencekmi

Yeni konular

Geri
Yukarı