DLL Dosyalarının hepsini silip Directx ile tekrar yüklemek

TéQ10

Kilopat
Ekran Görüntüsü (15).png

Bir ihtimal fark etmişsinizdir destek alırken hep benden bu dosyaları silmemi istiyorsunuz.
Acaba bunların hepsini silip de Directx kurarsam bunlarla bir daha uğraşmak zorunda kalır mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual'la da yüklenen DLL'ler mevcut bir oyundan bu DLL'ler yüzünden hata mı alıyorsunuz? Procmon raporu paylaşın:
Şöyle bir bakıyorum da hepsini kopyalamadınız muhtemelen. Sistem DLL'leri ve değişmeyen DLL'ler de mevcut. Kafamıza göre hareket etmeyelim. Raporu yorumlamak daha mantıklı

Ama ben sadece tek bir oyunda değil, çoğu oyunda hata alıyorum. Ben soru sorduğumda genelde bunları silip Directx kurmamı istiyorsunuz. Bu yüzden neyin raporunu paylaşmalıyım?

1 DLL hatası yüzünden 500 tane oyundan da hata alınabilir. Bana şimdilik 2 tane farklı oyunun raporunu atın bakalım.

1 DLL hatası yüzünden 500 tane oyundan da hata alınabilir. Bana şimdilik 2 tane farklı oyunun raporunu atın bakalım.
Eski raporları mı yoksa şuan sıkıntı olan oyunların raporlarını mı? Şuan bir oyuna hata almıyorum çünkü hep yeni oyun indiriyorum ve sorunlar çıktığında size bildiriyorum ve sorunu çözüyorsunuz.
Bunlarla uğraşmak yerine bütün DLL'leri yeni sürümleriyle yenileyen uygulama var mı?

Son düzenleme:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bazı oyunlar çalışıyor bazı oyunlar DLL sorunu veriyor. Process Monitor'den sorunlu DLL'leri bulup sildim, DirectX'i güncelledim. Her güncellediğim zaman başka bir DLL sorunu ortaya çıkıyor hiç bir şekilde oyunu çalıştıramıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı