DLL dosyası nasıl açılır ve derlenir?

Serhat511

Kilopat
Daha fazla  
FSR 2.X dosyalarının kaynak kodları GitHub'da açık bir şekilde ve bazı oyunlarda derlenmiş DLL olarak duruyor. NVIDIA dlaa teknolojisine benzer bir şekilde ölçekleme modunu orijinal çözünürlükte bırakıp, FSR ile kenar yumuşatma uygulamak istiyorum bu örnekte olduğu gibi. Derlenmesi gereken linkteki FFX-FSR2-API klasöründe gerekli dosyanın ayarı değiştirildikten sonra ffx-fsr2-api.dll olarak derlemek veya oyunlardaki ffx-fsr2-api.dll dosyasını açıp içini düzenleyip yeniden derlemek.

Kısacası DLL dosyasının içini açıp klasörlere erişebileceğim bir program var mı veya bir klasörü DLL olarak yeniden derleyebileceğim.

Modlar nasıl aktarılıyor onu araştırmanız gerekmekte. Genelde özel bileşen kullanırlar. Ben unity modlamak için melon loader kullanırdım ama o c# olduğu için c++ için nasıl işler bilemiyorum. Genelde ben c# ile çalışırken yayınlama yapınca programın dll dosyası proje ismi ile aynı olurdu. C++ için dll exportlarına bakabilirsiniz. Dediğim gibi muhtemelen oyunlara özel ise onla derliyorlardır. En iyisi dokümasyonlarına bakmak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı