DLSS 3 Kırıldı, RTX 2070 ile Çalıştırıldı

Eğer üzerinde durulursa bence çok yaygınlaşacak vir durum. NVIDIA LHR'yide kırdılar ilk başta kırılmaz fiyorlardı şimdi LHR denen şeyden eser kalmadı ama mining piyasası alt üst oldu. NVIDIA'nın ahı tuttu😁
Bunu bilmiyordum. LHR diye ucuz kart almamak pek akıl kârı değil demek ki. Çok güzel haber. 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bilmiyordum. LHR diye ucuz kart almamak pek akıl kârı değil demek ki. Çok güzel haber. 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama mining piyasası gg oldu şu an. Eğer DLSS 3.0 kesin olarak RTX2000 ve 3000 serisinde kullanılabilirse oyuncular için çok iyi olur ve ekran kartlarıyla çok daha uzun süre iyi bir oyun performansı alabilir.

Konuyu gören çoğu kişi:

Dosya Ekleri

• ESSRrGwWAAAAZco.jpg
    ESSRrGwWAAAAZco.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 79
Bunların hepsi yorumlarda da bir arkadaşın dediği gibi “yaptım oldu kanka” gibi söylentilerden ibaret. Varsa gerçeklik payı kanıt sunarsın yazıyla herkes yazar. Bende de 3060 var o zaman DLSS 3.0 kırdım çalıştı deyim.😁

Bu olayı yapan ya da yaptığını iddia eden Jusdax'in başına bir şey gelmemiştir umarım. Burada on belki yüz milyarlarca dolarlık iş hacmi, piyasa var. Adamı paket yapmasın bu şirket. Dün en son şunu yazmış sonra hareket yok: ''That's what I'm currently trying to check. It did seem odd at first but this just seems to be CDPR's method to identify the video card. Also, all of the results I've shared come from a WIP version of Cyberpunk so it's likely they will change the video card checking method before the update goes live.''

Geri
Yukarı