Dönüştürücü kullanmanın zararları

PSU'da PCI-e için kaç pin güç çıkışı var? Molex'den değil de o çıkıştan dönüştürseniz daha sağlıklı diyorlar.
PSU'dan o çıkış yok maalesef. O yüzden öyle yapmak durumunda kaldık.
Görünüşe bakılırsa çok büyük bir şey yok kablo erimiş sadece. Geçmiş olsun.
Eyvallah sağ olasın içindeki bakır tellerde kopmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüşe bakılırsa çok büyük bir şey yok kablo erimiş sadece. Geçmiş olsun.
Arkadaşlar, gerçekten sadece kablo erimesi görünüyor öyle mi? Dalgalanmadan olduğunu düşünüyorum. Kalitesiz bir güç kaynağı olduğu görülüyor zaten değişmesi gerek daha fazla her PWR_SW basınca korku hisseder insan. Daha fazla sorun açmadan kurtulun.

Arkadaşlar, gerçekten sadece kablo erimesi görünüyor öyle mi? Dalgalanmadan olduğunu düşünüyorum. Kalitesiz bir güç kaynağı olduğu görülüyor zaten değişmesi gerek daha fazla her PWR_SW basınca korku hisseder insan. Daha fazla sorun açmadan kurtulun.
Yarın kurtulmuş olacağım bundan.

Hocam ben masaüstü bilgisayar epeydir kullanmıyorum 2008'de bilgisayarcıdan almıştım o zamanlar net yaygın değildi. Neyse ben kaliteli bir dizüstü aldım sonrasında masaüstünü çok kullanmadım. Babam için PES yükledim işten geldiğinde oynuyordu. 9800 GT vardı markasını bilmediğim bir PSU vardı 2 kere ekran kartım yandı oyundayken dondu, açılmadı ve ekran kartı çalışmaz hale geldi. Bu sene öğrendim ki PSU iyi besleyemezse sistem büyük zarar görebiliyormuş. Siz siz olun PSU kalitesinden ödün vermeyin. Buradan öğrendim sebebi PSU'ymuş. Geçmiş olsun hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı