Dövdüğümüz çocuk bizi dava edebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünce özgürlüğü hakareti meşru mu kılıyor? Daha düşünce özgürlüğü ne demek haberin yok. Kimse Atatürk gibi bir kahramana hakaret edemez. Atatürk'e edilen hakaret bütün Türk milletine edilmiş demektir.
Ben ondan bahsetmedim sevmek konusunda bahsettim. 🤦🏻

Ahahah tam bir komedi kafalar... Umarım gereken cezayı alırsınız diyeceğim de, uyarı ile salıverilirsiniz kesin.
Ya senin beynin nerde güzel kardeşim? Bi kız bana el kaldırmıştı ben ona yumuşak bir tokat attım hayatım karardı davalık oldum.

Eşkiya mısınız? 12 kişi (senin ile 13) dövmek nedir? Edebilir ki umarım eder.
Atatürk'e hakaret edenler ceza almalı. Ama bu dayak değil.
Gidip hakaret edeni döveceğinize, bir grup milliyetçi olarak Atatürk'ün fikirlerini ve davranışlarını örnek alıp, yaşatmanız gerekir.

Selamlar. Bugün 10 Kasım töreninde sınıfımızdan bir çocuk Atatürk'e hakaret etti. Bizde tören bittiğinde ben ve sınıftan 12 kişi çocuğu dövdük ve çocuk bizi dava ediceğini söyledi. Sizce dava edebilir mi? Dudağı falan patlamıştı. Bu arada 10.sınıfız

İnşallah eder 12 kişi dövdük diyosun bir de utanmadan.

Atatürk’ün Vatan ve Millet Sevgisi - Kısaca yurt toprağı! Her şey feda olsun sana. Kutlu olan sensin. Hepimiz senin için fedaiyiz. Sen Türk milletini sonsuza kadar yaşatmak için verimli kalacaksın. Türk toprağı sen, seni seven Türk milletinin mezarı değilsin. Türk milleti için yaratıcılığını göster.” bu kadar atatürkçü isen ülkene dön ve çalış. Ama bu sana zor gelir tabii. Sen hemen saçma argümanlarına sarın.

Sarhoş musun? Beni 2 dakikada Vatan haini ilan ettin ya helal olsun sana! Aktroll'cüğüm. Bak, "Türk milleti zekidir!" diyen ATA'm çalışmanın en büyük katkı olduğunu her cümlesinde belirtmiş. Ben buraya neden ailem ile geldim, benim annem, babam kaç sene bu sınava çalıştı ve emeğinin karşılığını aldı. Benim ülkede olmamam vatana ihanet oluyorsa (senin düşüncenle) yazık kafana. O zaman aşıyı bulan Türk'ler de Almanya'da yaşıyor, o da sizin düşüncenize göre çip takıyordu değil mi? Evet. Forumda olmasak derdim bazı kelimeler ama. Bence uzatma, ezildikçe ezilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı