Sporda vücut yapım süresi nedir?

Böyle soru soranlar spor yapmasın bu işi seven adam yapsın bunların örnekleri çok karı kız için gelirler 2. Hafta bırakırlar vücut yapım süresi diye bir şey yok vücut dediğin şey zaten podyum vücududur. Ifbb veya olympia vücududur onları da zaten istesenizde yapamazsınız (doğal olarak) lütfen bu işi yapacak adam bunu hergün severek canı gönülden yapacaksa yapsın kaç ayda olur diyenler yapmasın

Zayıflarken kas kaybetmek istemiyorsan,protein gramajını yüksek tutman gerek. 2xkilon : günlük proteinin yeterli olacaktır. 78 isen 2x78 ; 156 gram protein yeterli olacaktır. Karbonhidratı da ona göre ve yağ,tuz gramajını ona göre ayarlaman lazım. ANCAK yaza kadar hiçbir şey olmaz. Antrenörlüğe hazırlanıyorum. 10 gün sonra sınavım var devlette. İşin içindeyim,kısa sürede imkansıza yakın. Naturel olarak.

Kardeşim kusura bakma acı olacak belki kabul etmeyeceksin üzüleceksin ama ben dobra konuşurum yaz tatiline kadar ellerinde nasır çıkarsa şükret. Millet ömrünü adıyor 40 yıl 50 yıl yapan var 3 ayda 5 ayda olacak birşey olsaydı herkes 3 ay sıkardı dişini sokakta kalça göbek birbirine girmiş gezmezdi

Hocam sabahları yumurta yiyin mutlaka 3 tane falan yemeye çalışın hem proteinli.

Böyle soru soranlar spor yapmasın bu işi seven adam yapsın bunların örnekleri çok karı kız için gelirler 2. hafta bırakırlar vücut yapım süresi diye bir şey yok vücut dediğin şey zaten podyum vücududur. Ifbb veya olympia vücududur onları da zaten istesenizde yapamazsınız (doğal olarak) lütfen bu işi yapacak adam bunu her gün severek canı gönülden yapacaksa yapsın kaç ayda olur diyenler yapmasın.

Kanser atlattım, yeniden güçlenmek ve en azından en iyi halimi görebilmek için yapıyorum.

Zayıflarken kas kaybetmek istemiyorsan, protein gramajını yüksek tutman gerek. 2xkilon: Günlük proteinin yeterli olacaktır. 78 isen 2x78; 156 gram protein yeterli olacaktır. Karbonhidratı da ona göre ve yağ, tuz gramajını ona göre ayarlaman lazım. Ancak yaza kadar hiçbir şey olmaz. Antrenörlüğe hazırlanıyorum. 10 gün sonra sınavım var devlette. İşin içindeyim, kısa sürede imkansıza yakın. Naturel olarak.

En azından, göbek ve çevresi erir mi? Şu an kenarlardan vs var. Bacak da keza aynı şekil.

Kanser atlattım, yeniden güçlenmek ve en azından en iyi halimi görebilmek için yapıyorum.

En azından, göbek ve çevresi erir mi? Şu an kenarlardan vs var. Bacak da keza aynı şekil.
Temiz beslenip,kardiyo yapıp,kalori açığı oluşturursan daha iyi bir hale gelebilirsin. Ben pederle 1 hafta da 4 kilo verdirttim. Tamamen senin tekniğine,yemeğine,kalori açığına bağlı. Yüksek tempo kardiyo yağ yakar. Hızlı yürümek gibi.

Geri
Yukarı