Doğukan Adal'ın oynadığı oyunlar için sistem tavsiyesi

Lil Ramiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, hemen hemen hepiniz Doğukan Adal'ı tanıyorsunuzdur. Onu tanıyorsanız onun oynadığı oyunları da biliyorsunuzdur ve genel olarak düşük sistem gereksinimli oyunlar, şimdi bana da Adal'ın oynadığı oyunları ve onun gibi düşük sistem gereksinimli oyunları oynatacak düşük bütçeli bir PC gerekli düşük. Bütçeli dedim çünkü bütçem bayağı az ve ilgimi çeken oyunlarda az çok öyle. Bir de oynamak istediğim ama oynayamadığım ETS 2 kaldırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, hemen hemen hepiniz Doğukan Adal'ı tanıyorsunuzdur. Onu tanıyorsanız onun oynadığı oyunları da biliyorsunuzdur ve genel olarak düşük sistem gereksinimli oyunlar, şimdi bana da Adal'ın oynadığı oyunları ve onun gibi düşük sistem gereksinimli oyunları oynatacak düşük bütçeli bir PC gerekli düşük. Bütçeli dedim çünkü bütçem bayağı az ve ilgimi çeken oyunlarda az çok öyle. Bir de oynamak istediğim ama oynayamadığım ETS 2 kaldırsın.
Her şeyi söylemişin bütçeyi söylememişsin.

Bütçe ver abicim, az bütçe demişsin. Biz az çok nasıl anlayalım, herkese göre az çok farklı olabilir.
Adam Minecraft oynuyor.

GT 630 ve Athlon X2 270 ile Minecraft son sürümde 140 FPS alıyorum.

APU alsan yeter, ETS 2'de kaldırır.

Ortada bütçe yok ayrıca.
Adal'ın sistemi 2080 Ti ve 17 7700K diye hatırlıyorum.

Bütçeyi tahmin mi ediyoruz?
Bütçe ver abicim, az bütçe demişsin. Biz az çok nasıl anlayalım, herkese göre az çok farklı olabilir.
Adam Minecraft oynuyor.

GT 630 ve Athlon X2 270 ile Minecraft son sürümde 140 FPS alıyorum.

APU alsan yeter, ETS 2 de kaldırır.

Ortada bütçe yok ayrıca.
Yazamaz imla kurallarına uymamış mute yemiş tahminimce.

Geri
Yukarı