Doğukan Adal'ın oynadığı oyunlar için sistem tavsiyesi

Bütçeniz 3000-4000 arasındaysa beğeni atın, 4001-5000 arasındaysa kızgın atın.

Modern problemler modern çözümler gerektirir. 😎
Cezamız varken ifade atılabiliyor muyuz?
Hiçbirşey atmadı şöyle desek daha iyi bütçe 500-1000 arası ise yoruma beğeni atsın 1000-2000 ise kızgın 2000-3000 ise inanılmaz.
Hayır.

@Lil Ramiz Steam Community :: | E - K - A | arkadaş ekle, bütçeni mesaj at. Ben yazarım konuya :p muten var sanırım.
A bak onu unuttum.

Bütçem az 1000-2000.
Bir de bu söylediğim oyunlara doğukan adal gibi indie oyunlar ets Fall Guys kaldırır mı?
Veya Metin 2 albion Online csgo

Son düzenleme:
Bütçem az 1000-2000.
Bir de bu söylediğim oyunlara doğukan adal gibi indie oyunlar ets Fall Guys kaldırır mı?
Veya Metin 2 albion Online csgo
Toplamanız çok zor. Topladığınız bilgisayarla oyun oynamanız da çok zor. Ya da bir kahraman gelip 2. el bir sistem toplar size. Oyun oynatır mı oynatır ama çok düşük sistem gerektiren oyunları oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu nasıldır mesela
Fps değerleri gayet iyi benim istediğim oyunları rahat kaldırır bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu nasıldır mesela
Fps değerleri gayet iyi benim istediğim oyunları rahat kaldırır bu.
Artık bu fiyata alamazsınız. Sadece ekran kartı 1500 TL.

Peki bana 1000-2000 TL sistem tavsiyesi yapacak var mı MC CS:GO Fall Guys Metin 2 albion Online ETS 2 açsa yeter bir de bunun gibi oyunları işte.

Peki bana 1000-2000 TL sistem tavsiyesi yapacak var mı MC CS:GO Fall Guys Metin 2 albion Online ETS 2 açsa yeter bir de bunun gibi oyunları işte.

Çok zor hocam dediğim gibi bir kahraman gelip bir sistem toplasa bile yukarıdaki oyunların tamamını açamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı