Doğum günümde yalnızlığımı fark ettim

Doğum günün kutlu olsun. Dünya hassas kalpler için cehennemdir demiş Goethe, doğrudur. Verdiğin değeri karşıdan beklenmek yanlış, fakat değer verdiğin insanların sana böyle davranması daha yanlış. Seni hak etmeyen insanları hayatından yavaşça çıkarman senin için daha sağlıklı. Bazı şeylerin şakası olması, olsa bile böyle bir davranış olmaz.

Tekrar doğum günün kutlu olsun, ileri de aileni kurunca, mutlu bir anında aklına gelerek gülüp geçtiğin bir olay olarak kalması dileğiyle.

Hepinize çok teşekkür ederim. Ama hepsinden çok canımı sıkan şu oldu. O kadar çok FIFA 21 sevdiğimi bilerek beni kandırması. Takdir sizin çok canımı sıktı bu hareketi. Kendilerine JBL kulaklık almıştım :)

Doğum gününüz kutlu olsun. Abimle aynı gün doğmuşsunuz. O JBL kulaklık da büyük ihtimal FIFA 21 parasıdır varya. Ayıp diyorum başka da bir şey demiyorum
hoca soracak hakkınızı helal ediyir misiniz diye. Etmiyirim diyeceğim.(Bilerek ironu amaçlı yanlış yazılmıştır.)
.

Doğum günün kutlu olsun dostum. Nice senelere. Gösterdiğin değere karşı değer görmemen sana kendini asla değersiz hissettirmesin. Çünkü kimse kimseden değerli değildir. Bu arada önemli bir detayı kaçırıyorsun. Sen onun artık sana gösterdiği kimi değil de gerçek kim olduğunu biliyorsun dostum. 😉

Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. BİM'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)
Geçmiş doğum günün kutlu olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı