Karın ağrısı için doktora gitmeli miyim?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
4-5 gündür karın ağrım var ilk günler ishal vardı şu an yok sizce doktora gitmem lazım mı yoksa geçer mi? Çünkü ateş bulantı kusma falan hiç yok düz karın ağrısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 gündür karın ağrım var ilk günler ishal vardı şu an yok sizce doktora gitmem lazım mı yoksa geçer mi? Çünkü ateş bulantı kusma falan hiç yok düz karın ağrısı.
6 sene önce kusma ishal ve karın ağrısı ile doktora gittiğimde apandisitimin yaklaşık 6 kat büyüdüğünü öğrenmiştim ve akşamına ameliyat olmuştum. tabi bu kesin apandisit olduğu anlamına gelmez ama baktırmaktan zarar da gelmez.

Foruma sorma ihtiyacı hissediyorsan en azından aile hekimine gitmelisin. Ha kocakarıya tavsiyesi ha forum. Aynı bokun laciverti.

6 sene önce kusma ishal ve karın ağrısı ile doktora gittiğimde apandisitimin yaklaşık 6 kat büyüdüğünü öğrenmiştim ve akşamına ameliyat olmuştum. Tabii bu kesin apandisit olduğu anlamına gelmez ama baktırmaktan zarar da gelmez.

Kanka işte bulantı yok ishal ilk gün vardı geçti tek karın ağrısı var apandisit olsa bulantı falan olur diye düşünüyorum.

Bol bol tuzlu ayran iç. BİM ayranı iç o çok tuzlu oluyor yalnız ara sıra yavaş yavaş iç.

Tuzlu iyi mi geliyor karın ağrısına?

Kanka işte bulantı yok ishal ilk gün vardı geçti tek karın ağrısı var apandisit olsa bulantı falan olur diye düşünüyorum.

Tuzlu iyi mi geliyor karın ağrısına?
hocam blogda konu açmak yerine hazırlanıp bir doktora görünsen cevabı alabilirdin sanki :) ben apandisitten gittiğimde bir süre sonra bulantıyı bırak karın ağrım bile geçmişti. gitmekten zarar gelmez.

Hastane ve doktorlar bizim için var hocam. Ağrınız olduğu zaman gitmeyeceksiniz de ne zaman gideceksiniz. En ufak bir karın ağrısı bile olsa gidin, zarar gelmez gitmekten.

Geri
Yukarı