Dolandırıldım, ne yapacağımı bilmiyorum

Hayır dava kazanbilir devlette ilgilenir.

Sizi bu aralar cok görüyorum size aykırı bir görüş gelince haha atıyorsunuz yaşınız muhtemel 11 12 bilgisiz oldugunuz tüm konularda kendinisi sokup yok şunu yapar yok bunu yapar diyorsunuz anlatın bakalım nasıl yapar detaylı detaylı dinliyorum sizi.

250TL için 2 yıl boyunca uğraştım ve sonunda paramı alabildim. Ek olarak dava ettiğim şahısın eğitim hayatı bitti.
Sizin icin güzel fakat cok uzun iş ve ugraştırıcı ve bazen kesin sonuclar cıkmıyor.

Sizi bu aralar cok görüyorum size aykırı bir görüş gelince haha atıyorsunuz yaşınız muhtemel 11 12 bilgisiz oldugunuz tüm konularda kendinisi sokup yok şunu yapar yok bunu yapar diyorsunuz anlatın bakalım nasıl yapar detaylı detaylı dinliyorum sizi.

Sizin icin güzel fakat cok uzun iş ve ugraştırıcı ve bazen kesin sonuclar cıkmıyor.

Doğru ama yine de hakkını alabiliyor zaten dava açsa tazminat almasa bile bir zararı yok.

@34Roxe dava açmanı öneririm ama dava açarsan 1.5 2 yıl uğraşırsın daha fazlada olabilir ayrıca seni dolandıranın kesin olarak ceza alma gibi bir durumda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı