Dolandırıldım, ne yapmam gerek?

FatabeyTheBest

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi Sosyaller. Yeşil Gross – Market Kapında sitesinden bir alışverişim oldu. Ödemeyi EFT ile yaptım. 2 gün içerisine kargoya verileceği yazmasına rağmen 4 gün oldu ben de bir kontrol edeyim dedim. Müşteri hizmetleri olarak koydukları numara kullanılmıyormuş. Ben de işkillendim ve siteyi incelemeye başladım. İlk alışverişim olduğunda da bir şüphelenip incelemiştim fakat sitenin sahte olabileceğine dair hiçbir şey gözüme çarpmamıştı. Site gayet normal ve gerçek görünüyordu. Fakat bu sefer daha çok şüphelendiğim için ayrıntılı baktım. Ve sitenin sahte olduğunu düşünüyorum. Adamlar müthiş hazırlamış ama siteyi birçok aktif gerçek siteden daha güzel arayüzü var ve hızlı çalışıyor :D. Ödemeyi EFT yaparken E ticaret ödemesi diye belirtmiştim bir işime yarar mı artık bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşlara sorum bundan sonra ne yapabilirim? Nerelere başvurmam gerekiyor ve paramı geri alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Sizinle benzer türde bir sürü şikayet olduğunu farkettim. Paranızı geri almanız zor. Ancak hakkınızı aramak isterseniz savcılığa başvurun veya Cimer'e şikayet edin. Geçmiş olsun.

1711365327524.png

Adres bile hicligin ortasi 😅

Çok fazla paranızı geri alabileceğinizi sanmıyorum. Tüketici haklarına başvurabilirsiniz fakat çok bir şey olmaz. Geçenlerde halamın kartına sızmışlar 50000+ TL harcama yapılmış bunda bile zar zor yardım ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı